River Garden II-III Sublease

Rohanské nábřeží 23, Praha MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Špičkové kanceláře s nízkými provozními náklady

Strategická lokalita

Energetická náročnost B

Vybavenost

Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra
Zelená budova

Podpronájem moderních kanceláří na Rohanském nábřeží v Karlíně

River Garden II – III, to jsou dvě architektonicky odlišné budovy, které jsou ale vnitřně propojeny a plynule navazují na další administrativní objekt v této lokalitě River Garden I. Právě v budovách II-III vám nyní nabízíme exkluzivní podpronájem kancelářských prostor.

Snadná dostupnost jakýmkoli typem dopravy

Do kanceláří na Rohanském nábřeží se snadno dopravíte metrem, automobilem nebo třeba na kole. Stanice metra B Křižíkova a stejnojmenná tramvajová zastávka je od budovy vzdálena 3 minuty chůze. Pohodlná je také doprava automobilem, neboť Rohanské nábřeží je napojené na magistrálu. Cyklisté k cestě do práce využívají pohodlnou cyklostezku podél Vltavy. Pro nájemce jsou k dispozici nejen podzemní garáže, ale také zázemí pro cyklisty včetně šaten a sprch.

Vysoký standard

River Garden II-III nabízí moderní kanceláře třídy A s nízkými provozními náklady a perfektní vizibilitou. Nájemci mají 100% flexibilitu při plánování prostor a ocení dostatek denního světla, otevíratelná okna nebo klimatizaci. Objekt dále disponuje čtyřmi reprezentativními recepcemi s přístupem 24/7 a maloobchodními jednotkami v přízemí. Nájemci mají možnost umístit své logo na fasádu budovy.

Veškerá občanská vybavenost

Pražská čtvrť Karlín je oblíbená pro velké množství vyhlášených restaurací, kaváren, kvalitních služeb a velké množství zeleně. Nedaleko budovy je také obchod s potravinami, drogerie, lékárna nebo salony krásy.

Další kanceláře v Praze 8

River Garden II-III neodpovídá vašim představám. Podívejte se na další kanceláře k pronájmu v komplexu River Garden Office nebo v celé oblasti Prahy 8.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre