River Garden II-III Sublease

Rohanské nábřeží 23, Praha MAPA 12,5 - 15,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Budova s vysokým standardem a výbornou viditelností

Vysoký standard a vynikající viditelnost

Energetická náročnost B

Vybavenost

Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2nd floor 467 m2 K dispozici ihned 15,5 EUR/m²/měsíc

Moderní architektura a kanceláře na Rohanském nábřeží

River Garden Office II-III představuje přirozené napojení na markatní architekturu vybudovanou podél Rohanského nábřeží, které je považováno za exkluzivní (hlavní) business adresu. Minimální provozní náklady, 7 podlaží a 22 000 m2. Nabízí svým nájemcům nově vybudované prostory v nejvyšší kvalitě se zaměřením na minimalizaci provozních nákladů. Velkým benefitem je pak úzká návaznost na centrum města.

Široká nabídka služeb

Kompletní vybavenost lokality nabídne optimální komfort pro zaměstnance společností, které se rozhodnou umístit zde své sídlo. River Garden Office II, realizovaný společností HB Reavis, nabídne celkem 22 000 m2 kancelářských ploch rozdělených do 7 nadzemních podlaží spolu s obchody umístěnými do přízemí a v neposlední řadě také spolu s nepřeberným množstvím parkovacích mist v podzemních garážích.

Západní a východní fasády projektu jsou výrazně designově odlišné a proto se zajisté stanou významnou architektonickou dominantou Prahy. Energetická certifikace na dosah ruky. Projekt pro svojí kvalitu provedení usiluje o získání energetické certifikace ve vysokém stupni Very Good.

Do kanceláře metrem, vozem či na kole

Výstup ze stanice metra je umístěný přímo proti nabízenému projektu River Garden Office II. Krom toho je tento projekt skvěle dostupný vozem a to podél Rohanského nábřeží, které je napojené na magistrálu. V neposlední řadě je projekt umístěn přímo u oblíbené cyklostezky, která prochází podél Vltavy a tím pádem je tak lehce dosažitelný i pro nájemce, kteří raději volí alternativní způsob dopravy do svého zaměstnání.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre