Korunní Dvůr

Korunní 810/104, Praha MAPA 16,2 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Známý projekt na Vinohradech

Obchody, služby, restaurace

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Parkování

Kanceláře Praha 10 Vinohrady

Kanceláře nejvyšší kvality Korunní dvůr se nachází v exkluzivní čtvrti Královské Vinohrady nedaleko od centra. Příjemné kanceláře nejvyšší kvality pro menší a střední firmy, stejně tak i korporace. Areál je výborně dostupný MHD. Stanice metra Flora (trasa A) a Jiřího z Poděbrad jsou vzdálené pouze 5 minut pěšky. Zajištěno je i parkování. Nájemníci si mohou pronajmout místo v hlídaných garážích. V areálu Korunního dvora je dalších 450 parkovacích míst.

Flexibilní uspořádání prostor

Kanceláře skýtají možnosti flexibilního uspořádání a jsou přizpůsobeny náročným požadavkům a potřebám klientů. V rámci business centra Korunní Dvůr můžete expandovat postupně. Na počátku si můžete pronajmout menší místnost a plynule přejít k větším kancelářím.

Perfektní servis a zázemí

K dispozici je reprezentativní recepce, plně vybavené zasedací a školící místnosti, business lounge, relaxační terasa, vybavené kuchyňky, parkování, skladovací plochy, serverovny a mnoho dalšího.

Skvělá občanská vybavenost a relaxační zóna

V areálu Korunního Dvoru se nachází např. kavárna s restaurací, supermarket Billa, zubaři, advokáti nebo fitness. Součástí areálu je taktéž vnitroblok s relaxační zónou, ve které se nachází fontány a zeleň. Blízké okolí nabízí svým nájemcům veškerou občanskou vybavenost zahrnující například poštu, banky a bankomaty, notáře, finanční úřad, restaurace a kavárny, hotely a penziony, obchody, kina, kluby, fitness, lékárnu a další.

Další kanceláře v Praze 10

Nezaujal vás projekt Korunní Dvůr? Podívejte se na další nabídku nemovitostí v Praze 10 nebo nám zanechte kontakt a my vám pomůžeme s hledáním ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre