Průmyslová Business Park

Průmyslová 7, Praha MAPA 10,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Moderní kanceláře v Hostivaři

Dobrá dostupnost na D1 a okruh

Energetická náročnost D

Vybavenost

Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna

Pronájem kanceláří Praha 10

Průmyslová Business Park je umístěna v atraktivní hostivařské průmyslové zóně v blízkosti centra v Praze 10 a má výbornou dopravní dostupnost. V blízkosti budovy se nachází autobusové zastávky Kablo a Myšlínská (101, 111, 125, 181, 183, 329). Stanice metra Skalka (trasa A) je autobusem dostupná do 5 minut. Skvělá dostupnost autem je zajištěna rychlým napojením na Jižní spojku a snadným přístupem na dálnice D1, D8, D10, D11 a na Pražský okruh. V docházkové vzdálenosti je také vlaková zastávka Praha-Hostivař. K dispozici je dostatek parkovacích míst.

Vysoce flexibilní kanceláře

Multifunkční objekt nabízí moderní kanceláře s možností flexibilního rozvržení jednotlivých podlaží s variabilním schématem nebo prostorovým uspořádáním do buněk dle potřeb nájemců.

Nadstandardní vybavení

Nově modernizované kancelářské prostory disponují reprezentativní recepcí, otevíratelnými okny se žaluziemi, čtyřiadvacetihodinovou ostrahou areálu, neomezeným vstupem na magnetické karty a moderním výtahem pro 8 osob. Součástí komplexu je i skladová hala s možností dělení ploch a s dvorem pro logistiku s vlastní oddělenou komunikací.

Nabídka obchodů a služeb

Součástí objektu je restaurační zázemí s jídelnou. V okolí budovy se nachází veškerá občanská vybavenost a široké spektrum služeb. Pohodlně nakoupíte v nákupních centrech Europark a Fashion Arena.

Další kanceláře v Praze 10

Není Průmyslová Business Park tím, co hledáte? Podívejte se na další kanceláře k pronájmu v oblasti Prahy 10.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre