Kavčí Hory Office Park - Sublease

Na Hřebenech II. 1718, Praha MAPA 0,0 - 14,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Unikátní architektura

Vybavené prostory

Energetická náročnost C

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
5th floor 916 m2 K dispozici ihned 9,9 EUR/m²/měsíc
Ground Floor 246 m2 Rezervováno 0,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v Kavčích Horách v Praze 4

Kavčí Hory Office Park je situován do jedné z nejoblíbenějších obchodních lokalit na Praze 4, na křižovatce ulic Pujmanové a Na Hřebenech. Lokalita Kavčích Hor nabízí snadné spojení do centra města, ale i na Pražský okruh, dálnici D1, nebo na mezinárodní letiště Václava Havla. Stanice metra Pražského Povstání (trasa C) leží v docházkové vzdálenosti. Minutu chůze od komplexu se nachází autobusové zastávky Na Hřebenech a Děkanka.

Příjemné pracovní prostředí

K dispozici je asi 700 parkovacích míst v podzemních garážích. Zelení obklopený kancelářský komplex je velmi příjemným pracovním místem i díky tomu, že se v jeho bezprostřední blízkosti nacházejí všechny potřebné služby, a to buď přímo v budově, nebo v nedalekém nákupním centru Arkády Pankrác.

Moderní kancelářské prostory

Komplex ve čtyřech vnitřně propojených křídlech nabízí až 36 500 m2 moderní kancelářských prostor. K podpronájmu je k dispozici samostatný kancelářský prostor o velikosti 530 m2, s vlastní vybavenou kuchyňkou a sociálním zařízením. Kancelář je momentálně vybavena nábytkem, lze si ji ale pronajmout i jako nevybavenou.

Veškeré vybavení a služby

Prostory disponují klimatizací, otevíratelnými okny, zdvojenými podlahami a krásným výhledem na centrum Prahy. V budově jsou dvě recepce. Kantýna, restaurace, fitcentrum a další služby pro zaměstnance jsou situovány v přízemí.

Další kanceláře v Praze 4

Zaujal vás Kavčí Hory Office Park? Neváhejte nás kontaktovat. Pokud hledáte odlišné kanceláře, prohlédněte si nabídku administrativních prostor k pronájmu v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre