DOX+ Offices

Poupětova 3, Praha MAPA 12,5 - 13,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Unikátní projekt

Skvělá lokalita

Energetická náročnost G

Pronajměte si moderní kanceláře v multifunkčním komplexu DOX+ v Holešovicích

Nabízené kancelářské prostory se nacházejí v nejvyšších třech patrech multifunkčního komplexu DOX. Tato kompletně zrekonstruovaná budova ze 70. let je především centrem současného umění v České republice, ale kancelářská část odráží charakteristiku místa a nabízí designové, inspirativní prostory. Budova je umístěna v čím dál tím žádanější lokalitě Praha 7 - Holešovice, která se dynamicky rozvíjí a nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně populárních kaváren a restaurací.

Specifikace kanceláří

Centrální recepce 24/7 s anglicky mluvícími recepčními, odpočinková zóna a střešní terasy, ostraha, výtahy, CCTV, chlazení, kuchyňka na každém patře, úklid společných prostor, serverovna, otevíratelná okna a možnost parkování ve vnitrobloku.

Díky velkoformátovým oknům mají kanceláře dostatek denního světla a nabízí výhled na okolní zástavbu s inspirativní části Centra současného umění DOX. Kanceláře v nejvyšším patře jsou propojeny střešní terasou.

Snadná dostupnost

Objekt se nachází v industriální části Holešovic v ulici Poupětova, jen pár kroků od tramvajové zastávky Ortenovo náměstí. V docházkové vzdálenosti je také stanice metra linky C a autobusová a tramvajová zastávka Nádraží Holešovice. Díky blízkosti městského okruhu a tunelu Blanka je budova také velmi dobře dostupná automobilem.

Další kanceláře k pronájmu na Praze 7

V naší široké nabídce máme k dispozici další zajímavé kanceláře k pronájmu v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre