Visionary - coworking a servisované kanceláře

Plynární 1617/10, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Luxusní kanceláře na Praze 7

Běžecká dráha na střeše budovy

Energetická náročnost C

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Pronajměte si privátní kancelář v luxusním kancelářském centru a coworkingu v Holešovicích

V budově Visionary najdete servisované kanceláře a coworkingové prostory o celkové výměře 4 000 m2. Budova je situována na frekventované křižovatce ulic Argentinská a Plynární. Díky tomu je skvěle dostupná z Pražského okruhu a také vlakem a metrem. Stanice metra C, autobusové a tramvajové zastávky Nádraží Holešovice, stejně tak vlakové nádraží jsou v docházkové vzdálenosti. V budově je vynikající restaurace, lékárna, lékař i školka. Výjimečnost budovy doplňuje běžecká dráha na střeše, zázemí pro cyklisty, multifunkční sportovní hřiště a další vybavení.

Kanceláře v mimořádné budově

Budova Visionary je ve vysokém standardu a získala certifikace LEED Platinum a WELL Gold potvrzující zdravé pracovní prostředí. Součástí jsou také eventové prostory pro až 180 osob, které jsou vhodné pro organizaci prezentace, konference, workshopů nebo večírků. Vy si můžete vybrat řešení, které bude naplňovat vaše potřeby. Buď můžete zvolit místo v coworkingu nebo si pronajmout privátní kancelář pro sebe, celý tým nebo celou firmu.

Vyzkoušeno za vás

Celodenní práce ve Visionary byla velice příjemná, téměř se nám nechtělo domů. Pracovali jsme v otevřeném coworkingovém prostoru a musíme uznat, že zde panovala pohoda a klid. Prostor je moderní, vzdušný, na sedmém patře je nádherná terasa plná zeleně. Visionary poskytuje milé zázemí, recepční byly velice přívětivé, v kuchyňce jsme ochutnali vynikající kávu a čaje. Bonusem byla čerstvá citronová voda s mátou. Také nás potěšila čistota všech prostor. V budově sídlí mnoho různorodých společností a prostřednictvím večerních akcí či společných snídaní zde získáte zajímavé kontakty.

Další kanceláře k pronájmu na Praze 7

Pokud tato nabídka nesplňuje vaše požadavky, tak se neváhejte podívat na další kancelářské prostory, které v lokalitě Holešovic nabízíme.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre