Port7 - coworking a servisované kanceláře

Partyzánská 18/23, Praha MAPA Na dotaz Na vyžádání

Charakteristika

Plně vybavené kanceláře i pro větší týmy

Zdravé pracovní prostředí

Energetická náročnost B

Vybavenost

Servisované kanceláře a coworking k pronájmu v novém projektu v Praze 7 - Holešovicích

Součástí nové kancelářské budovy Port7 jsou také servisované kanceláře a coworking, které svým nájemcům nabídnou jedinečné inspirativní pracovní prostředí v těsné blízkosti Vltavy. V rámci projektu byl kladen důraz na well-being nájemců a současně aby budova byla šetrná k životnímu prostředí, např. část energie pochází z obnovitelných zdrojů, k zavlažování je používaná dešťová voda a řada dalších. Budova bude cílit na získání certifikací LEED a WELL.

Perfektní dostupnost

Budova je skvěle dostupná všemi možnými dopravními prostředky. V docházkové vzdálenosti jsou situovány stanice metra a zastávky tramvají a autobusů. K dopravě lze využít také vlak nebo kolo, neboť k budově vede několik páteřních pražských cyklostezek. Bezproblémová je rovněž doprava automobilem, nedaleko je Pražský okruh a přes řeku je tunelový komplex Blanka. Jak už samotný název budovy napovídá, ke komplexu bude možné také připlout lodí a v areálu zakotvit. V areálu je veškerá občanská vybavenost – obchody, restaurace, školka, wellness centrum nebo kosmetický salon.

Různé typy kanceláří k pronájmu

V centru Port7 budou moci nájemci využít privátní kanceláře, coworking zónu, tzv. Office Suite nebo eventové prostory. Office Suite jsou plně vybavené prostory vhodné pro větší týmy. Výhodou tohoto typu je možnost brandingu, vlastní zasedací místnosti, call boxy, atd. Ostatní typy jsou vhodnější pro freelancery nebo menší týmy a firmy. Privátní terasy nabídnou dechberoucí výhledy na Prahu.

Další kanceláře na Praze 7

Tato nabídka nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na jiné nabídky v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre