Business Centre Vyšehrad

Na Pankráci 1685/17-19, Praha MAPA 13,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Výborná poloha u metra

Oblíbená lokalita

Energetická náročnost C

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna
Parkování

Kanceláře k pronájmu v žádané oblasti Praha 4 Vyšehrad

Administrativní budova se nachází v prominentní lokalitě Vyšehrad v Praze 4, hned vedle Kongresového centra a hotelu Holiday Inn. Toto místo nabízí výbornou dopravní dostupnost prostřednictvím MHD i osobním automobilem. Kanceláře se nachází v těsné blízkosti stanice metra Vyšehrad (trasa C). Budova těží ze strategického umístění na severojižní magistrále s napojením na dálnici D1 ve směru na Brno a Vídeň. K dispozici je dostatek parkovacích míst ve třech podzemních patrech budovy. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost a široké spektrum služeb. Nájemci si mohou vybrat z mnoha restaurací, kaváren a dalších obchodů.

Moderní kanceláře s flexibilním uspořádáním

Budova byla zkolaudována v roce 2000 a nabízí moderní kancelářské prostory, které se dají flexibilně uspořádat dle požadavků nájemce. Objekt má celkem 7 pater a z kanceláří poskytuje jedinečný výhled na pražské panorama.

Veškerá vybavenost

Kanceláře jsou vybaveny centrální recepcí, ostrahou, osobními i nákladními výtahy, sociálním zařízením na každém patře, vybavenými kuchyňkami, zasedacími místnostmi, klimatizací, strukturovanou kabeláží a fitness.

Pronájem kanceláří v oblíbené lokalitě Praha 4

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud Business Centre Vyšehrad nenaplnilo vaše očekávání, prohlédněte si nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 4 nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomůžou najít ideální řešení dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre