BB Centrum Filadelfie - Sublease

Želetavská 1525/1, Praha MAPA 19,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Oblíbená lokalita Brumlovky

Napojení na magistrálu a metro

Energetická náročnost C

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
12th floor 883 m2 K dispozici ihned 19,0 EUR/m²/měsíc
11th floor 1766 m2 K dispozici ihned 19,0 EUR/m²/měsíc

Kancelářské prostory k pronájmu v Praze 4

Administrativní budova Filadelfie se nachází v jedné z nejprestižnějších obchodních zón Prahy 4, na Želetavské ulici. Objekt je součástí Brumlovky, dříve známé jako BB Centrum, jejíž výhodou je výborná dopravní dostupnost pomocí MHD a snadné napojení na důležité tepny. Autobusová zastávka kyvadlové dopravy (Brumlovka) staví přímo před budovou a stanice metra Budějovická (trasa C) je v docházkové vzdálenosti. Autobusy nájemce zdarma převážejí až k metru. Další linky MHD jsou vzdáleny 100 metrů od budovy. Dalším benefitem této lokality je přímé napojení na magistrálu, Pražský okruh a dálnici D1 ve směru na Brno a Vídeň. V podzemí je k dispozici 940 parkovacích míst.

Veškerá občanská vybavenost a služby v místě

Se svými 17 nadzemními podlažími a atraktivním designem tvoří dominantu celého komplexu Brumlovky. Přímo v objektu se nachází také veškerá občanská vybavenost. Pro zaměstnance v budově funguje kantýna. Dále tu je obchodní pasáž s rozmanitou nabídkou obchodů a služeb – supermarket Albert, Dm drogerie, klenotnictví, nehtové studio, krejčovství, květinářství, bageterie a vinotéka.

Flexibilní rozložení kanceláří

Prostory lze flexibilně uspořádat formou otevřeného prostoru nebo jako menší, uzavřené jednotky. Budova disponuje toaletami a kuchyňkami na každém patře, možností registrace sídla společnosti, ostrahou, centrálním vytápěním, ventilačním systémem dodávajícím zvlhčený vzduch do každé místnosti, jídelnou, terasami v horních patrech budovy a nejmodernějšími telekomunikačními prostředky.

Domov známých společností

Domov v této budově našla například společnost Unicredit Bank. Dále v objektu sídlí společnosti jako ŠKODA AUTO, Pioneer Investments, Fresenius Kabi. Brumlovka je také domovem developerské společnosti PASSERINVEST GROUP.

Další kanceláře v Praze 4

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme i další kanceláře k pronájmu v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre