Brumlovka Villas

Želetavská 7, Praha MAPA 12,0 - 14,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Nádherný výhled na Pražský hrad

Malé kanceláře od 140 m2

Energetická náročnost C

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Ground Floor 434 m2 K dispozici ihned 12,0 - 14,0 EUR/m²/měsíc
4th floor 189 m2 K dispozici ihned 12,0 - 14,0 EUR/m²/měsíc

BB Centrum Villas 

Renomovaný a reprezentativní BB Centrum Villas v obchodním komplexu. Poslední volné jednotky v 5. patře s exkluzivním výhledem na Pražský hrad. BB Centrum Villas je součástí renomovaného a reprezentativního obchodního komplexu BB Centrum, který je obklopen dvěma rozsáhlými, dobře udržovanými městskými parky, kde se nachází velké množství relaxačních zón.

Dobře zavedená infrastruktura komplexu

BB Centrum má dobře zavedenou infrastrukturu – je zde dostatečné množství restaurací a obchodů, nachází se zde i pošta a fitness centrum. Denně do této administrativní lokality dochází za prací na 9 000 lidí. Sídlí zde mnoho nadnárodních firem. Mnoho úspěšných nadnárodních firem jako jsou UniCredit Bank, Microsoft, O2 Telefonica, ČEZ, GE Money, Marks & Spencer či Goodyear v posledních letech přesunulo svá sídla právě sem. Každá z budov má jedinečný a osobitý charakter, ale i přesto působí celý komplex jednotně a harmonicky.

Flexibilní prostory kanceláří

BB Centrum Villas sestává ze dvou budov, které jsou v přízemí propojeny. Obě budovy dokáží dohromady nabídnout cca 7 500 m2 kancelářských ploch v šesti nadzemních podlažích. Jednotlivá podlaží se vyznačují svou flexibilitou, díky níž je možné upravit prostory podle přání nájemce buď jako open space nebo jako uzavřené kanceláře.

Výborná dopravní dostupnost

Výborná dopravní dostupnost budovy je dána jejím umístěním v těsné blízkosti magistrály a dálnice D1. Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích stání, která se nachází v přízemí budovy a jsou nájemcům plně k dispozici. Stanice metra Budějovická (trasa C) se nachází pár minut chůze od budovy a každých pět minut přijíždí do BB Centra kyvadlová autobusová doprava (shuttle bus).


Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre