Brumlovka Villas

Želetavská 7, Praha MAPA 12,0 - 14,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Výborná dostupnost

Malé kanceláře od 140 m2

Energetická náročnost C

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Pronájem kanceláří v BB Centru v budově Villas v Praze 4

BB Centrum Villas se nachází v jihozápadní části lokality Brumlovka a nabízí výbornou dopravní dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou. Výhodou je umístění v těsné blízkosti magistrály a dálnice D1. Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích stání, která se nachází v přízemí budovy a jsou nájemcům plně k dispozici. Stanice metra Budějovická (trasa C) se nachází pár minut chůze od budovy a každých pět minut přijíždí do BB Centra kyvadlová autobusová doprava (shuttle bus).

Dobře zavedená infrastruktura komplexu

BB Centrum má dobře zavedenou infrastrukturu – je zde dostatečné množství restaurací a obchodů, nachází se zde i pošta a fitness centrum. Denně do této administrativní lokality dochází za prací na 9 000 lidí. Sídlí zde mnoho nadnárodních firem. Mnoho úspěšných nadnárodních firem jako jsou UniCredit Bank, Microsoft, O2 Telefonica, ČEZ, GE Money, Marks & Spencer či Goodyear v posledních letech přesunulo svá sídla právě sem. Každá z budov má jedinečný a osobitý charakter, ale i přesto působí celý komplex jednotně a harmonicky.

Flexibilní prostory kanceláří

BB Centrum Villas sestává ze dvou budov, které jsou v přízemí propojeny. Obě budovy dokáží dohromady nabídnout cca 7 500 m2 kancelářských ploch v šesti nadzemních podlažích. Jednotlivá podlaží se vyznačují svou flexibilitou, díky níž je možné upravit prostory podle přání nájemce buď jako open space nebo jako uzavřené kanceláře.

Vybavení objektu

Prostory disponují reprezentativním vstupem s recepcí, nepřetržitou ostrahou, moderními výtahy, klimatizací, otevíratelnými okny a optickým kabelem.

Další kanceláře v Praze 4

Podívejte se na další kanceláře k pronájmu, které nabízíme v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre