Brumlovka - Gamma

Za Brumlovkou 266/2, Praha MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Prestižní lokalita Brumlovky

Napojení na magistrálu a metro

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Parkování

Kanceláře k pronájmu v oblíbené lokalitě Praha 4 – Michle

Budova Gamma je součástí populárního administrativního komplexu Brumlovka (dříve známé jako BB centrum) a nachází se v pražské Michli. Lokalita Brumlovky nabízí svým nájemcům skvělou dopravní dostupnost automobilem i městskou hromadnou dopravou. Do centra Prahy se lze snadno dopravit díky blízkosti autobusových zastávek Brumlovka, Delta, Vyskočilova a Filadelfie. Pro nájemce je zajištěna i kyvadlová doprava, která je zdarma doveze například ke stanici metra Budějovická (trasa C). V těsné blízkosti objektu je i Exit Michle, který projekt spojuje s dálnicí D1 a zajišťuje snadnou dostupnost do centra města nebo mimo něj. V podzemních podlažích se nachází více než 500 parkovacích stání. V okolí budov je nespočet obchodů a služeb.

Moderní kancelářský projekt

Tato multifunkční budova se rozkládá na 3 podzemních a 10 nadzemních patrech. Gamma představuje jednu z největších z dosud postavených budov v rámci Brumlovky. K pronájmu je k dispozici až 30 000 m2 ploch. Typické nadzemní podlaží Gammy je tvořeno plochou přesahující 3 000 m2. Mezi nájemce patří známá společnost O2.

Architektonicky zajímavá budova

Svým architektonickým řešením se Gamma řadí k nejpůsobivějším moderním administrativním budovám. Prosvětlenému prostornému vstupnímu atriu dominují plně prosklené panoramatické výtahy, jednací místnosti zasahující do atria přes dvě nadzemní podlaží a štíhlé lávky spojující obě části budovy. Prosklená střecha zajišťuje dostatek denního světla. V krytém atriu jsou použity přírodní materiály (kámen na podlahu a dřevo na různé obklady) tak, aby byly v rovnováze velké prosklené plochy s teplejšími materiály. V posledním podlaží budovy je umístěna rozlehlá střešní zahrada, která je v osmém patře doplněna menší terasou.

Další kanceláře k pronájmu v Praze 4

Pokud chcete srovnání s budovou Gamma, podívejte se na další nabídku pronájmu kanceláří v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre