Brumlovka - E

Duhová 425/1, Praha MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Oblíbená lokalita Brumlovky

Napojení na magistrálu a metro

Energetická náročnost G

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Pronájem moderních kancelářských prostor v Praze 4

Administrativní komplex Brumlovka je strategicky umístěn v pražské Michli. Snadnou dopravní dostupnost zajišťují tramvajové zastávky Brumlovka a Vyskočilova. Dále pak stanice metra Budějovická (trasa C), která je vzdálena jen jednu nebo dvě stanice autobusem nebo 7 minut pěší chůze od budovy. U objektu je i autobusová zastávka Jemnická. Pro nájemce je zajištěna kyvadlová doprava zdarma. Doprava automobilem je také bezproblémová, a to díky napojení na dálnici D1 na exitu Michle. K dispozici je dostatek parkovacích míst v Želetavské ulici nebo v podzemních garážích.

Kanceláře s dostatkem denního světla a terasou se zelení

Budova o 7 nadzemních a 4 podzemních podlažích nabízí až 14 700 m2 pronajímatelných ploch. V prvním nadzemním podlaží je situován gastronomický provoz, kantýna a konferenční prostory s posuvnými stěnami, které umožňují velkou flexibilitu. Půdorysně trojúhelníkové kryté atrium propojuje jednotlivá patra pomocí panoramatických výtahů a zároveň umožňuje pronikání denního světla do kanceláří orientovaných do atria. Budova je obohacena o střešní terasu se zelení.

Architektonicky unikátní budova

Architektonicky unikátní Budova E se začala stavět v polovině roku 2005.Pozice budovy vyvolala díky blízkosti magistrály nutnost řešit odraz hluku z dopravy od pláště objektu. Způsob tohoto řešení se stal obdobně jako u již dokončené Budovy GAMMA architektonickým motivem. Novým originálním řešením byl v tomto případě systém tzv. prolamované fasády.

Vybavení budovy

Budova je vybavena venkovními žaluziemi a otevíratelnými okny, ostrahou. Pro nájemce je k dispozici i fitness.

Další kanceláře k pronájmu v Praze 4

Pokud vás tato nabídka nezaujala, prohlédněte si i další administrativní prostory k pronájmu v Praze 4, nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou s hledáním kanceláří dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre