Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Budova BETA je součástí renomovaného obchodního komplexu BB Centrum. Mnoho úspěšných nadnárodních firem jako UniCredit Bank, Microsoft, O2 Telefonica, ČEZ, GE Money, Marks & Spencer či Goodyear v posledních letech přesunulo svá sídla právě sem.

Budova BETA byla dokončena v roce 2005 a na osmi podlažích nabízí téměř 20.000 m2 pronajímatelných ploch. Budova disponuje maloobchodními jednotkami situovanými v přízemí a velkou podzemní parkovací plochu. BETA je dobře viditelná z dálnice D1 a z vyšších pater nabízí nájemníkům excelentní výhled. Zmodernizované společné prostory a nově budované atrium dodávají budově na reprezentativnosti.

Výborná dopravní dosažitelnost budovy BETA automobilem je dána jejím umístěním v bezprostřední blízkosti dálnice D1. Přímo před budovou se navíc nachází zastávky MHD a dvou linkových spojů, které propojují budovu BETA se stanicí metra Budějovická (trasa C), jehož intervaly jsou každých pět minut.

Vyskočilova 1481/4, Praha 4 (Mapa) K dispozici IHNED
Reprezentativní obchodní destinace BB Centrum Skvělá dopravní dostupnost (městský okruh,D1, letiště, metro Budějovická) Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 224 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1. patro 304 m² IHNED 14.00-14.50 EUR / m² / měsíc
4. patro 816 m² 1. 1. 2018 14.00-14.50 EUR / m² / měsíc
5. patro 605 m² za 3 měsíce 14.00-14.50 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.