Galerie Teplice

náměstí Svobody , Teplice MAPA 21 824 m2 105 obchodů

Charakteristika

Moderní nákupní galerie

Součástí multikino

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Premiere Cinemas
dm drogerie
Teta
New Yorker
Orsay
Pietro Filipi
Intersport
Hypernova

Pronájem obchodních prostor v centru Teplic

Galerie Teplice je situována na náměstí Svobody na místě bývalého obchodního domu Prior. Díky umístění v centru města je nákupní centrum snadno přístupné pro pěší a návštěvníky využívající městskou hromadnou dopravu nebo automobil. Centrum disponuje 400 parkovacími místy v podzemním i nadzemním podlaží a je přístupné z ulice Dlouhá a náměstí Svobody. Mimo strategické polohy je výhodou centra atraktivní mix nájemců.

Více jak 22 tisíc pronajímatelné plochy

Návštěvníci v Galerii Teplice najdou obchody zahrnující módní značky jako jsou například Lindex, Camp David, Timeout nebo Orsay, prodejny s elektrem Datart nebo Eta, potřeby pro domácnost značek Banquet, Tescoma a Scanquilt nebo obchody se sportovními potřebami A3 Sport, Intersport a Nutrend. Obchodů je ale daleko více a jejich nabídka je stejně pestrá jako nabídka služeb. Ty zahrnují pobočky operátorů, bank a cestovních kanceláří, dále směnárnu, čistírnu oděvů nebo lékárnu. Součástí je také multikino Premiere Cinemas, herní centrum JRC a foodcourt s restauracemi KFC, Bageterie Boulevard nebo McDonald´s.

Máte zájem o pronájem obchodu, ale Galerie Teplice není to pravé místo? Podívejte se na naši další nabídku komerčních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre