Stará Celnice

V Celnici 1031/4, Praha MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Luxusní budova - industriální styl

Centrální poloha

Energetická náročnost D

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Pronájem flexibilních prostor v budově Stará Celnice

Budova Staré Celnice představuje celek zahrnující maximálně flexibilní kancelářské prostory a obchodní plochy, doplněné o podzemní parking. Základním principem celého objektu je dialog mezi starým a novým, funkční a prostorová jednoduchost a flexibilita pronajímatelných prostor.

V absolutním centru Prahy

Stará Celnice se nachází v samém středu města ve velice frekventované lokalitě skýtající řadu obchodních a kulturních příležitostí. Na severní straně je lemována ulicí V Celnici, západní strana objektu ústí k náměstí Republiky. Došlo zde k sloučení historického objektu s novostavbou, jež byla vybudována ve dvoře původní budovy a převyšuje ji o 2 patra.

V objektu obchody i restaurace

Vstup do kancelářské části objektu je z ulice V Celnici skrz recepci s lobby. Vstup do obchodní části je možný buď z prostranství od náměstí Republiky, nebo z ulice V Celnici. V objektu sídlí supermarket Billa, restaurace Kolkovna a další obchody a provozovny.

Metro, tramvaj, za pár minut pěšky z Masarykova nádraží

Dopravně je objekt výborně dostupný metrem s výstupem na náměstí Republiky. Dále je k dispozici několik tramvajových linek. Masarykovo a Hlavní nádraží jsou v docházkové vzdálenosti.

Moderně řešení kanceláře

V prvním patře objektu se nachází dvoupodlažní atrium, které nabízí vznosné kancelářské prostory, jež jsou osvětleny skleněnou střechou. Členění a konstrukční uspořádání atria je vhodné zejména pro společnosti hledající moderní řešení kanceláří v otevřeném prostoru, ale jsou možné i flexibilní změny dle přání nájemce. Galerie atria nabízí jednotlivé místnosti.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre