Smíchov City

Na Knížecí , Praha MAPA 19,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Exkluzivní moderní kanceláře

Populární lokalita

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Výtah
Recepce
Security
Terasa
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
5th floor 995 m2 K dispozici ihned 19,5 EUR/m²/měsíc

Špičkové kanceláře k pronájmu Praha Smíchov

Kancelářské prostory Smíchov City jsou strategicky situovány v ulici Radlická, u významného městského dopravního uzlu. Do místa je tak výborná dostupnost. V blízkosti se nachází stanice metra Anděl (trasa B), autobusové nádraží Na Knížecí a několik dalších tramvajových zastávek přímo před budovou. V sousedství objektu je vlakové nádraží Praha Smíchov. Historické centrum Prahy je dostupné do 10 minut. Pro nájemce je k dispozici podzemní garáž s možností nabíjení elektromobilů.

Skvělá viditelnost budovy

Administrativní budova Na Knížecí (SM1) je první kancelářskou budovou projektu Smíchov City. Objekt je umístěn v exkluzivní nárožní pozici a tvoří průčelí nově vzniklého prostoru v nově vybudované městské čtvrti. V budoucnu se počítá s přeměnou přilehlého prostoru autobusového terminálu, který by měl obklopovat park a příjemné pracovní prostředí. Výhodou je i excelentní viditelnost budovy a možnost umístění loga vaší společnosti.

Flexibilní kancelářské prostory

Při budování byly v projektu použity moderní technologie. Budova nabízí efektivní a flexibilní dispozicí prostor, které si mohou nájemci upravit dle svých požadavků. Prostor je vybaven otevíratelnými okny, kolárnou s možností nabíjení kol, reprezentativní recepcí, výtahy a klimatizací. Budova se pyšní certifikátem BREEAM Excellent a má průkaz energetické náročnosti PENB-A.

Další kanceláře v Praze 5

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud budova Smíchov City nenaplnila vaše očekávání, prohlédněte si nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 5 nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomůžou najít ideální řešení dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre