Smíchov City

Na Knížecí , Praha MAPA 17,5 EUR / m2 / měsíc Q1 2023

Charakteristika

Exkluzivní moderní kanceláře

Populární lokalita

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Výtah
Recepce
Security
Terasa
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2nd floor 1870 m2 Q1 2023 17,5 EUR/m²/měsíc
3rd floor 1870 m2 Q1 2023 17,5 EUR/m²/měsíc
4th floor 1870 m2 Q1 2023 17,5 EUR/m²/měsíc
5th floor 928 m2 Q1 2023 17,5 EUR/m²/měsíc

Smíchov City 

Budova Na Knížecí (SM1) je první kancelářskou budovou projektu Smíchov City. Budova je umístěna v exkluzivní nárožní pozici a bude tvořit hlavní průčelí nově vzniklého prostoru/městské čtvrti. V budoucnu se počítá s přeměnou přilehlého prostoru autobusového terminálu, kde by měla vzniknout městsky významná budova s parkem.

Jen 20 minut autem nebo 38 minut mětskou hromadnou dopravou z letiště Václava Havla. Historické centrum Prahy dostupné do 10 minut. Autobusové i vlakové nádraží v těsné blízkosti. Komplexní dopravní terminál s velkokapacitním parkovištěm P+R v přípravě. Prvotřídní napojení na systém veřejné dopravy. 

Jedná sa o prominentní lokalitu. Výborná občanská vybavenost. Skvělá dostupnost MHD (stanice metra Anděl – výstup Na Knížecí, zastávka tramvaje a autobusů před budovou). Terminál autobusů PID na terminálu Na Knížecí, vlakové Smíchovské nádraží jedna stanice metrem či tramvají. Excelentní viditelnost od Anděla, Vyšehradu. Možnost umístění loga na budově. Moderní architektura a technologie. Efektivní a flexibilní dispozice prostor. Otevíratelné okenní elementy. Světlá výška kanceláří vč. chodeb 3,0 m. Návrhová obsazenost 1 pracovní místo 8 m2 kanceláře. Zelená budova BREEAM Excellent a průkaz energetické náročnosti PENB- A. A Kolárna s možností nabíjení kol. Garáž s možností nabíjení elektromobilů.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre