Mezibranská 4

Mezibranská 4, Praha MAPA 7,5 - 11,3 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Centrální prestižní adresa

Klasické kancelářské prostory

Energetická náročnost G

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Pronájem kanceláří v centru města Prahy

Kancelářský objekt Mezibranská 4 se nachází na prestižní adrese v centru města téměř vedle budovy Národního muzea. Do místa je výborná dostupnost pomocí městské hromadné dopravy. Kanceláře leží přímo u stanice metra Muzeum (trasy A a C). Václavské náměstí je vzdáleno pouhé tři minuty chůze. Vynikající dopravní spojení automobilem zajišťuje Městská magistrála, která vede okolo objektu. Hlavní nádraží je vzdáleno jednu stanici metrem. V samé blízkosti budovy je možno využít jak četné služby, tak i obchodní příležitosti (Václavské náměstí, Vinohradská ulice) a veškerou občanskou vybavenost.

Rekonstruovaná budova s historickými prvky

Budova z dvacátých let byla zcela zrekonstruována se zachováním původních historických prvků. Kancelářské prostory se vyznačují vysokými stropy a na podlahách jsou parkety. Kanceláře jsou vybaveny kuchyňkami, otevíratelnými okny a sociálním zařízením. Při vstupu do budovy se nachází reprezentativní recepce, dva výtahy a k dispozici je taktéž rampa pro tělesně postižené. Kancelářské prostory v posledním podlaží mají terasy vhodné pro odpočinek při práci.

Další kanceláře v Praze 1

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. V Praze 1 nabízíme další kanceláře k pronájmu, které si můžete prohlédnout.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre