Mánesova 47

Mánesova 47, Praha MAPA 8,4 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Reprezentativní kanceláře

Oblíbená lokalita na Vinohradech

Energetická náročnost G

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
Parkování

Pronájem kanceláří v městské části Praha 2

Kanceláře jsou umístěny v atraktivní lokalitě Prahy 2, která je v těsném sousedství s pražským centrem a nabízí skvělé dopravní spojení nejen do Prahy 1, ale i ostatních částí města. Snadnou dostupnost zajišťuje stanice metra Jiřího z Poděbrad (trasa A), několik tramvajových zastávek (Vinohradská tržnice, Jiřího z Poděbrad, Italská) a pražská magistrála, která vede v blízkosti budovy. Do těchto kanceláří se tak lze snadno a rychle dopravit také automobilem. K dispozici jsou parkovací místa.

Veškerá občanská vybavenost a široké spektrum služeb v okolí

V okolí budovy je zajištěna veškerá občanská vybavenost a široké spektrum služeb zahrnujících četné restaurace, kavárny, obchody, pobočky bank a další. Přímo za objektem jsou Riegrovy sady plné zeleně vhodné pro odpočinek při práci.

Dobře viditelná budova s logem vaší společnosti

Mánesova 47 je výborně viditelná díky svému výhodnému umístění na rohu budovy v atraktivní rezidenční lokalitě městské části Vinohrady. Celý prostor je ve velice dobrém a udržovaném technickém stavu a je vhodný k okamžitému užívání. Kanceláře disponují vlastní kuchyňkou a recepcí.

Další kanceláře v Praze 2

Prohlédněte si i další kanceláře k pronájmu v Praze 2 nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre