Mánesova 27

Mánesova 27, Praha MAPA 7,2 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Klasické kanceláře - parkety

Prestižní lokalita

Energetická náročnost G

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra

Pronájem kanceláří na Vinohradech

Kanceláře Mánesova 27 se nachází v prestižní lokalitě pražských Vinohrad. Dopravní spojení do místa je výtečné: stanice metra Muzeum (trasa C) a stanice metra náměstí Míru (trasa A). Zastávky tramvají (Italská, Vinohradská tržnice) jsou vzdáleny 5 minut od objektu. Skvělé je i spojení automobilem – magistrála s možností napojení na městský okruh vede nedaleko budovy. K dispozici je dostatek parkovacích míst. V okolí je zajištěna veškerá občanská vybavenost. V blízkosti se nachází rozsáhlý park Riegrovy sady, které jsou skvělým místem pro odpočinek při práci.

Světlé kanceláře v atraktivní lokalitě

Tato kompletně zrekonstruovaná budova v samém srdci Vinohrad nabízí světlé kancelářské prostory s vysokými stropy a podlahovými parketami. Dům je vybaven kamerovým systémem, výtahem a podzemní garáží. Kancelářské prostory se skládají z jednotlivých prostorných a světlých místností s velkými okny do Mánesovy ulice či do zahrady ve vnitrobloku. Jedná se o velmi oblíbenou lokalitu a hezké kancelářské prostředí je vhodné pro právnické společnosti či společnosti zabývající se lidskými zdroji, IT apod.

Vybavení budovy

Prostory disponují centrální recepcí, výtahy, otevíratelnými okny, restaurací a ostrahou.

Další kanceláře v Praze 2

Nezaujal vás objekt Mánesova 27? Podívejte se na další nabídku kanceláří v Praze 2 nebo kontaktujte naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre