Konvikt - Sublease

Konviktská 291/24, Praha MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Exkluzivní příležitost podnájmu na Praze 1

V historickém centru Prahy

Energetická náročnost G

Pronajměte si kancelářské prostory v historickém objektu Konvikt v Praze 1

Budova Konvikt je historicky významnou kulturní památkou a nachází se v centru hlavního města Prahy. Klidná lokalita Starého města nabízí mimo reprezentativních kancelářských prostor i skvělé zázemí s dobrou dostupností jak pro zaměstnance, tak pro klienty. Vstup do budovy je z ulic Bartolomějská a Konviktská.

Výborně dostupné místo v centru města

Lokalita je výborně dostupná autem i pomocí MHD. V blízkosti budovy je situována zastávka metra a tramvají Národní třída. Pro nájemce je k dispozici možnost parkování ve dvoře objektu. V okolí budovy Konvikt nájemci najdou veškerou občanskou vybavenost včetně mnoha restaurací, kaváren, obchodů, poboček bank a dalších institucí.

Kanceláře k pronájmu ve Starém městě

Budova Konvikt disponuje 88 m2 pronajímatelné plochy v prvním podlaží a 226 m2 pronajímatelné plochy v podlaží druhém. Prostory jsou částečně vybaveny a koncipovány minimálně pro 24 pracovních míst. Výhodou pro nájemce je samostatný vchod do kancelářských prostor s vlastním sociálním zázemím a s kuchyňkou. Součástí objektu je bezpečnostní služba a kamerový systém.

Další kanceláře v Praze 1

Nezaujala vás tato nabídka prostor v budově Konvikt? Prohlédněte si další kancelářské prostory k pronájmu centru Prahy nebo kontaktujte naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre