Klimentská 1

Klimentská 1246/1, Praha MAPA 12,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Centrum města

Skvělá dostupnost MHD

Energetická náročnost G

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Pronájem kanceláří v ulici Klimentská na Praze 1

Budova Klimentská se nachází v samém srdci Prahy na rozhraní ulic Revoluční a Klimentská cca 250 metrů od stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a 5 minut od stanice Florenc (trasy B a C). Vynikající dostupnost pomocí MHD zajišťuje také tramvajová zastávka Bílá Labuť a další autobusové zastávky ve vzdálenosti 3 minut chůze od budovy. Na zastávce staví linky č. 3, 8, 14 a 24. V blízkosti budovy se také nachází dvě nádraží – Masarykovo a Hlavní nádraží. Do místa je i snadná dostupnost automobilem a k dispozici je i dostatek parkovacích míst.

Flexibilní rekonstruované kanceláře

Prostory prošly kompletní renovací a jsou připraveny k nastěhování. Jsou kompletně klimatizované s dobrou dispozicí, i s možností rozdělení na menší jednotky. V objektu funguje 24hodinová ostraha.

Veškerá občanská vybavenost v místě

Obchodní centra Palladium a Kotva jsou v těsné blízkosti a poskytují tak všechny služby, jako jsou notáři, právnické firmy, obchody či restaurace, stejně jako velké množství mezinárodních hotelů.

Další kanceláře v Praze 1

Zaujaly vás kanceláře Klimentská 1? Neváhejte nás kontaktovat. Pokud hledáte odlišné kanceláře, prohlédněte si nabídku administrativních prostor k pronájmu v Praze 1.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre