Jungmannova 15 - Sublease

Jungmannova 15, Praha MAPA 14,4 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Reprezentativní kanceláře v centru Prahy

Mnoho služeb v okolí

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1st floor 355 m2 K dispozici ihned 14,4 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláře v centru Prahy

Jungmannova 15 se nachází přímo v centru Prahy blízko Václavského náměstí a Národní třídy. Výhodou této lokality je skvělá dostupnost městskou hromadnou dopravou (metrem, tramvají), všemi linkami metra a automobilem. Místo nabízí bohatou občanskou vybavenost a široké spektrum služeb zahrnující restaurace, kavárny, pobočky bank, lékárnu a další obchody.

Flexibilní kanceláře v městské části Praha 1

Budova nabízí kanceláře třídy A a obchodní plochy. Prostory na každém podlaží lze využívat formou uzavřených jednotek od 100 m2 do více než 1000 m2 nebo open space dle požadavků klienta. Všechna patra jsou vybavena kuchyňkami a sociálním zařízením. Patro lze buď rozdělit do tří jednotek, nebo může být celé využito jedním nájemcem.

Moderní kanceláře v historické části Prahy

Kanceláře v historické části respektují původní konstrukci budovy. Podlaží v nové zadní části objektu se vyznačují prostornými plochami a velikými okny, které zajišťují dostatek denního světla. Horní patra poskytují dechberoucí výhled na historické centrum Prahy.

Kancelářská budova splňující nejnáročnější požadavky

Objekt Jungmannova 15 byl postaven v letech 1907 až 1910 podle plánů architekta Osvalda Polívky. Průčelí je převážně ve stylu Art Nouveau a je ozvláštněno několika prvky ve stylu Art Deco. V posledních desetiletích se objekt neustále adaptoval podle potřeb měnících se nájemců. Nyní se budovy ujala společnost IMMOFINANZ Group a po přestavbě provedené touto společností objekt splňuje nejnáročnější novodobé požadavky.

Prvotřídní rekonstruované kancelářské prostory

Architektem současné rekonstrukce a přístavby je pražský ateliér DaM architekti. Cílem bylo vytvořit čistě kancelářskou budovu s otevřenými terasami a velkými zelenými plochami. Historická část je s novou částí budovy propojena a společně poskytují k pronájmu cca 7 600 m2 prvotřídních kancelářských a obchodních prostor v prémiové lokalitě ve středu města.

Další kanceláře v Praze 1

Potřebujete více informací? Neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme i další kanceláře k pronájmu v Praze 1.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre