Harfa Business Center - B - Sublease

Českomoravská 2420/15, Praha MAPA 14,9 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Součástí obchodně zábavního komplexu

Restaurace v budově

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Security
Terasa
Parkování
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 430 m2 K dispozici ihned 14,9 EUR/m²/měsíc

kanceláře v obchodně zábavní čtvrti na Praze 9

Moderní kancelářský komplex Harfa Business Center se nachází v dynamicky se rozvíjející čtvrti Harfa, která se stává novým centrem obchodu, podnikání a zábavy. Součástí tohoto komplexu je také moderní kancelářská budova B s 10 nadzemními a 2 podzemními podlažími. V těsném sousedství se nachází víceúčelová O2 Arena, která je dějištěm řady sportovních, kulturních a zábavních akcí, multifunkční kongresové a kulturní O2 Universum nebo oblíbené obchodní centrum Galerie Harfa.

Vynikající dopravní dostupnost

Budova je skvěle dostupná jak automobilem, tak MHD. V docházkové vzdálenosti je stanice metra Českomoravská, zastávka tramvaje Aréna Libeň Jih nebo autobusové zastávka. Železniční stanice Praha – Libeň je vzdálena jednu zastávku tramvají. Výhodné je také snadné napojení na pražský městský okruh a dálnice D8, D10 a D11. Cesta do centra města trvá 15 minut. Budova disponuje dostatečným počtem parkovacích míst.

Špičkové kancelářské prostory

Objekt nabízí nejvyšší standard kancelářských prostor připravovaných na certifikaci LEED. Důraz byl kladen na přístup denního světla a vzduchu díky otevíratelným oknům ve všech kancelářích. Součástí budovy je také restaurace a vítanou relaxaci nabídne střešní terasa nebo klidová zóna se zelení ve vnitřním atriu. Kancelářské prostory jsou maximálně flexibilní a budou přizpůsobeny přímo na míru nájemce.

Kanceláře k pronájmu na Praze 9

Budova Harfa Business Center B nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na další kancelářské prostory, které nabízíme na Praze 9.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre