Galleries Louvre

Kutvirtova 339/5, Praha MAPA 12,0 - 13,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Komorní budova u metra

Výborná dostupnost na D5 a pražský okruh

Energetická náročnost C

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra

Pronájem kanceláří v Galleries Louvre v Praze 5

Projekt Galleries Louvre je situován v rychle se rozvíjející části Prahy 5 v těsné blízkosti Radlické ulice a v docházkové vzdálenosti od stanice metra Radlická (trasa B). Lokalita Prahy 5 zajišťuje výbornou dostupnost městskou hromadnou dopravou i automobilem. Ideální je především kombinace jednoduchého přístupu k centru města Prahy prostřednictvím MHD, ale i vynikající dostupnost automobilem na Jižní Spojku a na dálnici D5 do Německa směr Plzeň, Norimberk, D1 a napojení na dálniční okruh Prahy.

Veškerá občanská vybavenost v okolí objektu

Letiště Václava Havla je vzdáleno 15 minut jízdy. K dispozici je dostatek parkovacích míst. V okolí budovy se nachází veškerá občanská vybavenost, dostatek zeleně a sportovní komplex. Nájemci jistě ocení i restauraci přímo v budově.

Vysoký standard a efektivní využití kancelářských prostor

Tvar kancelářské budovy Louvre připomíná písmeno L a nabízí až 4500 m2 administrativních ploch, které uspokojí i ty nejnáročnější nájemce. Budova Louvre je určena především pro ty, kteří hledají sídlo s dostatečnou možností vlastní prezentace při současném zachování vysoké efektivity využití prostor. Nájemci ocení i atraktivní lokalitu rozrůstající se Prahy 5 a krásný design interiéru.

Vybavené kanceláře k pronájmu

Kanceláře jsou klimatizované a vybavené otevíratelnými okny, výtahy, zdvojenými podlahami, koberci a žaluziemi. Budova disponuje připojením k internetu, nonstop vstupem na magnetické karty, bezpečnostní službou a centrální recepcí.

Další kanceláře k pronájmu v Praze 5

Potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat. Dále se můžete podívat na další kancelářské prostory k pronájmu v Praze 5.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre