Envelopa Office Center

tř.Kosmonautů 1221/2a, Olomouc MAPA 15,8 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní administrativní centrum

V srdci Olomouce

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Záložní zdroj energie
Recepce
Security
Terasa
Otevírací okna
Parkování
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
4th floor 1136 m2 K dispozici ihned 15,8 EUR/m²/měsíc
5th floor 674 m2 K dispozici ihned 15,8 EUR/m²/měsíc
2nd floor 1015 m2 K dispozici ihned 15,8 EUR/m²/měsíc

Pronajměte si kancelář v srdci Olomouce

Envelopa Office Center těží z vynikající etablované lokality v centru města. Budova leží na křižovatce městské hromadné dopravy včetně tramvají, které zajišťují spojení všemi směry. V těsném sousedství se také nachází nákupní centrum Šantovka, ve kterém najdou návštěvníci obchody, restaurace a různé služby. Výhodou lokality je také snadná dostupnost na městský vnitřní okruh spojující všechny dálniční propojení města a blízkost hlavního vlakového nádraží.

Dostupnost kvalifikované pracovní síly

Komplex nese název po místním označení čtvrti Envelopa. V současné době v této lokalitě dochází k významnému rozvoji a mimo městských úřadů zde sídlí několik fakult Univerzity Palackého a kampus Moravské vysoké školy, které zajišťují dostupnost kvalifikované pracovní síly.

Moderní kancelářské prostory standardu A

Budova má 6 nadzemních pater a 3 podzemní patra o celkové rozloze 15 tisíc m2. Kanceláře jsou vysoce moderní v nejvyšším standardu s perfektním zázemím a špičkovými technologiemi. Prostory dovolují nájemcům maximální flexibilitu umožňující realizaci jakéhokoliv prostorového uspořádání. Každé patro lze dělat až na 8 samostatných jednotek. Budova disponuje 170 parkovacími místy

Vysoký standard budovy

Projekt zohledňuje nejnovější trendy v oblasti kancelářských budov a je vysoce variabilní. Kromě kanceláří lze do budovy umístit i jiné provozy, např. laboratoře, ateliéry, studia, ordinace, kontaktní centra nebo obchodní prostory. Budova má velkorysé vstupní lobby s centrální recepcí a nepřetržitou bezpečnostní službou. Nájemci dále ocení otevíratelná okna, klimatizaci, luxusní sociální zázemí a bezkonkurenční IT konektivitu s přímým napojením na městské optické i metalické rozvody a kompletní připraveností pro instalaci jakéhokoli IT řešení.

Prestižní ocenění Best of Realty

Budova se může pyšnit prestižním oceněním Best of Realty za rok 2021. Porota ocenila projekt jako výjimečný počin v oblasti výstavby kanceláří v krajských městech, přinášející prémiový standard, který v Olomouci chyběl.

Další kancelářské prostory k pronájmu v Olomouci

Pokud vás tato nabídka neoslovila, prohlédněte si další kancelářské prostory, které nabízíme na Olomouci.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre