Danube House - Sublease

Karolinská 1, Praha MAPA 23,0 - 27,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Vysoká kvalita vnitřního prostředí

Skvělá dostupnost a služby v okolí

Energetická náročnost C

Vybavenost

Přístup 24/7
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2nd floor 1014 m2 K dispozici ihned 23,0 - 27,5 EUR/m²/měsíc

Podnájem moderních kanceláří v Karlíně v budově Danube House

Budova Danube House je součástí rozsáhlého kancelářského komplexu River City Prague, ve kterém se dále nachází budovy Nile House, Amazon Court, Mississippi House a Missouri Park. Celý komplex je v podzemí propojen tunelem a garážemi a na úrovni ulice pak krásnou pěší zónou se zelení. Budova byla dokončení v roce 2003.

Certifikace LEED Platinum

Danube House je jednou z dominantou pražského Karlína. Kromě výrazné architektury budova zaujme atraktivním proskleným atriem s živou vegetací, reprezentativním lobby v atriu a svou ekologičností. Objekt získal certifikaci zelené budovy LEED Platinum a svým nájemcům nabízí vysokou kvalitu vnitřního prostředí. Unikem budovy je využití nadstandardního systému "vytěsňovacího" přetlakového větrání. Tento systém dodává stoprocentně čerstvý vzduch, který se obnovuje třikrát až čtyřikrát za hodinu, což zajišťuje zdravé a komfortní pracovní prostředí. Budova také disponuje otvíratelnými okny.

Veškerá občanská vybavenost

Budova je skvěle dostupná jak automobilem, tak MHD. Pro automobily je k dispozici cca 250 parkovacích míst. V docházkové vzdálenosti je zastávka tramvaje Karlínské náměstí a cca 10 minut od budovy také stanice metra Florenc, ve které se kříží linky B a C. Na Florenci jsou také autobusové zastávky pražské MHD a autobusové nádraží pro dálkové spoje. Mimo to aktivní zaměstnanci ocení cyklostezku, které vede podél Vltavy až ke komplexu.

V komplexu River City najdou nájemci restaurace, kavárny, poštu, bankomat, trafiku nebo květinářství. Nedaleko budovy jsou další populární restaurace, kavárny, obchod s potravinami, lékárna, drogerie nebo fitness.

Další kanceláře k pronájmu na Praze 8

Tato nabídka nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na další kancelářské budovy v okolí.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre