Danube House - Sublease

Karolinská 1, Praha MAPA 15,5 - 16,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Cena za architekturu

Výborná lokalita a dostupnost

Energetická náročnost C

Vybavenost

Přístup 24/7
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Parkování

Danube House

byl v roce 2003 první dokončenou budovou z komplexu River City Prague a položil tak základy dalším administrativním budovám Nile House a Amazon Court.

Všechny tři stavby jsou propojeny podzemní silnicí a garážemi a dále také rozlehlou zelenou vegetací a krásnou pěší zónou na úrovni ulice.

Danube House byl navržen s ohledem na úsporu energií. Budova využívá speciálního systému "vytěsňovacího" přetlakového větrání, který je na současném trhu nadstandardem. Systém dodává stoprocentně čerstvý vzduch, který se obnovuje třikrát až čtyřikrát za hodinu, což zajišťuje zdravé a komfortní pracovní prostředí. Současně jsou v budově zcela otvíratelná okna.

River City Prague nabízí široké spektrum služeb zahrnující tři restaurace, kavárny a fresh bary, poštu, bankomat, trafiku, květinářství, posilovnu, fyzioterapii, masáže atd.

Celá lokalita podél Rohanského nábřeží garantuje budově Danube House výbornou automobilovou dostupnost a pěší most navíc spojuje budovu s pražskou čtvrtí Karlín, kde se nachází dvě stanice metra (Florenc a Křižíkova – trasy B a C) a tramvajové zastávky v ulici Sokolovská.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre