Czech Technology Park - Building A

Purkyňova 646/107, Brno MAPA 10,0 - 12,9 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Moderní kancelářské prostory

Vhodné pro výzkum i lehký průmysl

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna

Moderní kanceláře k pronájmu v Technologickém parku Brno

Český technologický park v Brně nabízí k pronájmu smíšené prostory pro kanceláře, výzkum a lehký průmysl nedaleko centra Brna. Toto prvotřídní prostředí pro vědu, výzkum a vzdělávání je situováno strategicky v blízkosti Vysokého učení technického a společnostem nabízí spolupráci s jednotlivými fakultami na výzkumných a rozvojových projektech. Vysoká škola je také skvělým zdrojem kvalifikované pracovní síly s technickým vzděláním.

Vynikající dostupnost

Budovy se nachází v blízkosti brněnského rychlostního okruhu, který umožňuje rychlé napojení na dálnice D1 a D2 vedoucí do Prahy/Vídně/Ostravy/Bratislavy. Každá z budov disponuje dostatečným množstvím parkovacích míst jak na hlídaných parkovištích, tak v podzemních garážích. Budovy jsou také snadno dostupné MHD, konkrétně tramvají či autobusem.

Kvalitní služby v parku a jeho okolí

Technologický park je obklopen dostatkem zeleně, ve které mohou zaměstnanci odpočívat a relaxovat. Stravování je možné v několika restauracích, např. Restaurace a jídelna Kanas nebo Jean Paul’s restaurant. Nájemcům parku je k dispozici také konferenční místnost Amoeba nebo dětská skupina.

Budova A v bezprostřední blízkosti MHD

Budova A je součástí zóny C, která se nachází v Purkyňově ulici. V budově je kromě kancelářských prostor také maloobchodní prostor k pronájmu. Recepce 24/7, ostraha, vnitřní i venkovní parkování, sprchy, výtahy, zdvojené podlahy, centrální vzduchotechnika s rekuperací, parní vlhčení, otevíratelná okna a venkovní žaluzie. Součástí budovy je také restaurace a Alzabox.

Nezaujal vás Czech Technology park

Podívejte se na další nabídku kanceláří k pronájmu v Brně.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre