City West C1 - Sublease

Náměstí Junkových 2, Praha MAPA 12,9 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní kanceláře přímo u metra

Příjemné prostředí v zeleni

Energetická náročnost G

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2nd floor 2314 m2 K dispozici ihned 12,9 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v moderním kancelářském komplexu v Praze 5

Moderní projekt City West C1 sídlí ve významné administrativní a komerční čtvrti v pražských Stodůlkách. Tento kancelářský park je skvěle dostupný autem díky sousedící dálnici D5 a Městskému okruhu. V dispozici je nájemcům dostatečný počet parkovacích míst v podzemních garážích. Budova má vlastní vstup do stanice metra Stodůlky (trasa B), který nabízí rychlé spojení s centrem Prahy. Letiště Václava Havla je vzdáleno pouze 10 minut jízdy autem. K dispozici je dostatek venkovních i vnitřních parkovacích stání.

Energeticky úsporná budova

Celý administrativní projekt City West nabízí kanceláře třídy A, které jsou vybaveny moderními technologiemi. Budova je držitelem certifikátu LEED Gold a poskytuje prvotřídní prostory, které jsou energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí. Flexibilní dělení dle potřeb nájemce je samozřejmostí.

Nadstandardní technické vybavení

Všechny prostory jsou klimatizované a disponují centrální recepcí s neomezenou bezpečnostní službou, zdvojenými podlahami, venkovními žaluziemi, inteligentním systémem pro řízení budov a datovým připojením.

Místo pro relax

Špičkové vnitřní prostory doplňují venkovní terasy plné zeleně, japonská zahrada, park s dětským hřištěm a venkovní posilovna.

Další kanceláře v Praze 5

Pro detailnější informace nás kontaktujte. Pokud tato nabídka nesplnila vaše očekávání, prohlédněte si i další kanceláře k pronájmu v Praze 5.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre