City West A1

Jeremiášova , Praha MAPA 13,9 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Moderní kanceláře přímo u metra

Příjemné prostředí v zeleni

Energetická náročnost B

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Pronajměte si kanceláře vedle Vodafone či Bayer

City West je jednou z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších kancelářských lokalit v Praze. Renomované nadnárodní společnosti, jmenovitě například Siemens, Bayer či Vodafone, již přestěhovaly svá sídla do projektu City West.

Metro Stodůlky kousek od City West

Firmy oceňují nejen jeho umístění v blízkosti stanice metra Stodůlky (trasa B) a ruzyňského letiště, ale i moderní vzhled budov, které jsou obklopeny parky a travnatými plochami.

Najíte se v restauraci nebo bistru

Dostupnost služeb, jako jsou restaurace, bistra, obchody a podobně, je samozřejmostí. Všechny tyto faktory společně zaručují zaměstnancům příjemné pracovní prostředí.

Kanceláře i rezidenční byty a nekonečná zeleň

City West v sobě snoubí jedinečné pracovní prostředí, nakupování, odpočinek a bydlení. Po dokončení celého projektu City West se zde bude nacházet 100 000 m2 nově postavených kancelářských ploch, stejně tak jako přibližně 300 rezidenčních bytů spolu s maloobchodními prostory a jinými službami, které se povětšinou nacházejí v přízemí každé z budov. Komplex se převážně nachází v pěší zóně a je ze všech stran obklopen zelení.

Jak se dostanete do City West? Bez problémů

Díky umístění projektu v blízkosti dálnice D5, pražského okruhu a letiště, které je vzdáleno jen deset minut jízdy, se jedná o lokalitu se skvělou automobilovou dostupností. Stanice metra Stodůlky zajišťuje komplexu výbornou dostupnost do centra města.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre