City West A1

Jeremiášova , Praha MAPA 13,9 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Moderní kanceláře přímo u metra

Příjemné prostředí v zeleni

Energetická náročnost B

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Kanceláře k pronájmu v City West A1

City West je jednou z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších kancelářských lokalit v Praze. Díky umístění projektu v blízkosti dálnice D5, pražského okruhu a letiště, které je vzdáleno jen deset minut jízdy, se jedná o lokalitu se skvělou automobilovou dostupností. Také stanice metra Stodůlky (trasa B) a několik autobusových zastávek zajišťují komplexu výbornou dostupnost do centra města.

Moderní kanceláře, které jsou domovem renomovaných společností

City West je domovem nadnárodních společností, jmenovitě například Siemens, Bayer či Vodafone. Firmy oceňují nejen jeho umístění v blízkosti stanice metra Stodůlky (trasa B) a ruzyňského letiště, ale i moderní vzhled budov, které jsou obklopeny parky a travnatými plochami.

Dostupnost služeb a občanské vybavenosti

Dostupnost služeb, jako jsou restaurace, bistra, obchody a podobně, je samozřejmostí. Všechny tyto faktory společně zaručují zaměstnancům příjemné pracovní prostředí.

Kanceláře, rezidenční byty a nekonečná zeleň

City West v sobě snoubí jedinečné pracovní prostředí, nakupování, odpočinek a bydlení. Po dokončení celého projektu City West se zde bude nacházet 100 000 m2 nově postavených kancelářských ploch, stejně tak jako přibližně 300 rezidenčních bytů spolu s maloobchodními prostory a jinými službami, které se povětšinou nacházejí v přízemí každé z budov. Komplex se převážně nachází v pěší zóně a je ze všech stran obklopen zelení.

Další kanceláře k pronájmu v Praze 5

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud tato nabídka nesplnila vaše očekávání, prohlédněte si i další nabídky komerčních prostor v Praze 5.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre