Centrum Krejcárek

Pod Krejcárkem 975/2, Praha MAPA 12,1 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Fitness, obchody a služby

Dobrá dostupnost do centra

Energetická náročnost G

Vybavenost

Kantýna
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna
Parkování

Pronájem kanceláří v Centru Krejcárek v Praze 3

Centrum Krejcárek se nachází na hranici městských částí Žižkov, Karlín a Vysočany, na křižovatce ulic Novovysočanská a Pod Krejcárkem v Praze 3.

Výborná dostupnost automobilem i MHD

Lokalita je velmi snadno dostupná automobilem i MHD, nachází se přímo u zastávek autobusů (stanice Krejcárek – bus č. 136) a tramvají (stanice Krejcárek – tramvaje č. 1, 10, 16; ve směru Palmovka a Želivského. Stanice metra Palmovka (trasa B) je od budovy vzdálena jednu stanici autobusem nebo tramvají. Vynikající dostupnost automobilem zajišťuje snadné napojení na Jižní Spojku, tunel Blanka a další dopravní tepny. V bezprostřední vzdálenosti areálu se nachází sportovně-relaxační areál Pražačka, vrch Vítkov a cyklostezka Krejcárek – Hlavní nádraží.

Kancelářská budova na hranici Žižkova, Karlína a Vysočan s rozmanitými službami

Krejcárek je moderní sedmipodlažní administrativní budova s rozsáhlými službami – kavárna, restaurace, jídelna, zubní ordinace, thajské masáže, fitness centrum, hotelové pokoje, myčka aut a tak dále. Budova nabízí možnost flexibilního uspořádání prostor na základě individuálního přání nájemce – své kanceláře tu může mít jak malý start-up, tak velká zavedená firma. Nájemci rovněž ocení nádherný výhled na panorama Prahy s Pražským hradem.

Standardní vybavení

Budova je klimatizovaná – vytápění i chlazení ve volitelných režimech, má otevíratelná okna a koberce. V každé sekci najdou nájemci kuchyňku nebo úklidovou místnost, datové rozvody a samozřejmostí jsou vstupy na čipové karty, 24hodinová ostraha objektu a kamerový systém.

Další kanceláře na Praze 3

Nezaujaly vás tyto prostory? Podívejte se na naši nabídku administrativních prostor k pronájmu v Praze 3.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre