Panattoni park Pilsen City

Plzeň MAPA Obsazeno

Charakteristika

Žádaná lokalita Borských polí

Vlastní kantýna

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost

Pronájem moderní výrobní haly v Plzni

Panattoni Park Pilsen City se nachází v jedné z nejžádanějších a nejzavedenějších průmyslových lokalit v celé České republice. Průmyslově-obchodní zóna Borská pole se nachází na jihozápadním okraji Plzně v blízkosti centra města i dálnice D5 (exit č. 80). Díky svému umístění nabízí unikátní spojení Německa, České republiky i ostatních zemí.

Plzeňský kraj se vyznačuje kvalifikovanou pracovní sílou, kterou zajišťuje blízkost technicky zaměřených středních škol a zejména Západočeská univerzita v Plzni se svou fakultou strojního inženýrství.

Nadstandardní vybavení parku

Celková dostupná plocha nemovitosti je tvořena výrobní halou o velikosti 13 100 m², dvěma skladovacími loděmi o celkové velikosti 3 900 m², dále jsou k dispozici prostorné kanceláře o velikosti 1 800 m² a šatny o velikosti 900 m². Park je vhodný pro výzkum a vývoj, lehkou výrobu nebo logistiku.

Budova je také vybavena vlastní kantýnou s vybavenou kuchyní a místností pro závodního lékaře. V areálu je možnost parkovacího stání s cca 190 místy. Dalších 200 parkovacích lze využít mimo oplocenou část areálu. Velkou výhodou je také prostorná manipulační plocha.

Panattoni Park Pilsen City neodpovídá vašim požadavkům? Podívejte se na další skladové a výrobní prostory k pronájmu v okolí Plzně.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre