Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Kanceláře Na Příkopě 9/11 - buďte v centru dění

Přímo v pěší zóně a na nejdůležitější pražské nákupní třídě Na Příkopě jste v té nejlepší společnosti. V sousedství se nachází nejen renomované advokátní kanceláře, pobočky mezinárodních bank a obchodních společností profitují z této vynikající polohy i agentury a značkové obchody, ale i významné historické budovy jako je Prašná brána, Stavovské divadlo nebo Staroměstské náměstí.

Kombinace klasiky a moderních prostor

V souhře klasiky a moderny vznikla spojením dvou budov architektonicky napínavá kombinace různorodých prvků. Historické fasády a velkou část klasicistních vnitřních prostor bylo možné zachovat a zkombinovat je s novými prostory. Kruhová ocelová nástavba s hliníkovým obložením a velkoplošné prosklení zajišťuje dech beroucí výhled na historické centrum Prahy a završuje nejen symbolicky spojení obou budov. Oceněné dílo SHArchitects, které bylo vytvořeno ve spolupráci s památkáři a které v roce 1997 získalo hlavní a prestižní cenu Interiér roku.

Kanceláře s příjemnou recepcí a atriem

24 hodin denně zajišťuje recepce u vstupu do budovy příjemné přivítání, předtím než se vstoupí do společného atria s moderními skleněnými výtahy a šesti galeriemi, které tvoří napínavý kontakt s historickým schodištěm se zdobeným zábradlím a kamennými sloupy.

Kanceláře pro různé využití

Díky flexibilnímu uspořádání interiéru jsou k dispozici ve více úrovních různé moderní kancelářské prostory od 32 do 312 qm pro různé druhy využití. Společné mají všechny provedení ve velice vysoké kvalitě - propracované až do nejmenších detailů. Na různých úrovních atria je vytvořeno pět teras na přední stranu a čtyři do vedlejší ulice.

Na Příkopě 9/11, Praha 1 (Mapa) Není k dispozici
V centru Prahy Nově po rekonstrukci Energetická náročnost D
Minimální velikost kanceláří / 32 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.