Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Kanceláře Na Příkopě 9/11 - buďte v centru dění

Přímo v pěší zóně a na nejdůležitější pražské nákupní třídě Na Příkopě jste v té nejlepší společnosti. V sousedství se nachází nejen renomované advokátní kanceláře, pobočky mezinárodních bank a obchodní společnosti profitující z této vynikající polohy. Dále agentury a značkové obchody, ale i významné historické budovy jako je Prašná brána, Stavovské divadlo nebo samotné Staroměstské náměstí.

Kombinace klasiky a moderních prostor

V souhře klasiky a moderny vznikla spojením dvou budov architektonicky napínavá kombinace různorodých prvků. Historické fasády a velkou část klasicistních vnitřních prostor bylo možné zachovat a zkombinovat je s novými prostory. Kruhová ocelová nástavba s hliníkovým obložením a velkoplošné prosklení zajišťuje dechberoucí výhled na historické centrum Prahy a završuje nejen symbolicky spojení obou budov. Oceněné dílo SHArchitects, které bylo vytvořeno ve spolupráci s památkáři a které v roce 1997 získalo hlavní a prestižní cenu Interiér roku.

Kanceláře s příjemnou recepcí a atriem

24 hodin denně zajišťuje recepce u vstupu do budovy příjemné přivítání, předtím než se vstoupí do společného atria s moderními skleněnými výtahy a šesti galeriemi, které tvoří zajímavý kontakt s historickým schodištěm se zdobeným zábradlím a kamennými sloupy.

Kanceláře pro různé využití

Díky flexibilnímu uspořádání interiéru jsou k dispozici ve více úrovních různé moderní kancelářské prostory od 32 do 312 m2 pro různé druhy využití. Společné jsou všechna provedení ve velice vysoké kvalitě - propracované až do nejmenších detailů. Na různých úrovních atria je vytvořeno pět teras směřujících na přední stranu a čtyři do vedlejší ulice.

Na Příkopě 9/11, Praha 1 (Mapa) K dispozici IHNED
V centru Prahy Nově po rekonstrukci Energetická náročnost D
Minimální velikost kanceláří / 32 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3. patro 44 m² IHNED 14.00-15.00 EUR / m² / měsíc
4. patro 81 m² IHNED 14.00-15.00 EUR / m² / měsíc
6. patro 70 m² IHNED 14.00-15.00 EUR / m² / měsíc
7. patro 235 m² IHNED 14.00-15.00 EUR / m² / měsíc
7. patro 61 m² IHNED 14.00-15.00 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.