Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Budova Lyra je dalším z velmi úspěšných projektů známého developera Immorent. Lyra je velmi moderní administrativní budova s šesti nadzemními patry a jedním podzemním patrem určeném k parkování. Přízemí projektu je určeno nejen pro reprezentativní účely, ale slouží také jako retailové prostory, showroomy a jiné obchodní prostory. Další nadzemní patra slouží jako prémiové kancelářské prostory splňující standard A-Class.

Kancelářské prostory jsou velmi ekologické, a obsahují energeticky velmi efektivní klimatizaci, rekuperaci odváděného tepla a sofistikované BMS řešení pro kontrolu spotřeby energií. Celý projekt splňuje přísnou Breeam Very Good certifikaci.

Lyra je výhodně umístěná na Praze 5 - Smíchově, která je dobře dostupná ze všech pražských částí i z okolí Prahy. Pro dojíždění do Lyry lze zvolit automobil i MHD, protože v docházkové vzdálenosti je Nádraží Praha-Smíchov, které slouží jako vlakové nádraží, stanice metra i tramvajová zastávka. Mezinárodní Letiště Václava Havla je vzdáleno pouhých 20 minut jízdy autem.

Budova je velmi dobře viditelná z obou břehů řeky Vltavy a jejím okolí je slušná občanská vybavenost a také množství restaurací a obchodů. V blízkosti budovy je možnost sportovního vyžití například tenis, fitcentrum, kryté golfové hřiště, squash nebo vnitřní i venkovní plavecký bazén.

Moulíkova 1, Praha 5 (Mapa) K dispozici IHNED
Zelená certifikace BREEAM a velmi nízké provozní náklady dosažené pomocí velmi úsporných technologií Kancelářská budova vysoké kvality splňující A-class standard Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 911 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1. patro 911 m² IHNED 14.70 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.