Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Moderní kanceláře ve Factory Office Center

Factory Office Center představuje poslední fázi celkové rekonstrukce a přemístění bývalé Parní Radlické mlékárny. V roce 1872 až 1995 zde byly produkovány mléčné výrobky včetně másla, sýru atd. V současné době se tato lokalita proměnila v moderní, převážně administrativní centrum, kde pracuje zhruba 2000 zaměstnanců.

Velký výběr služeb blízko moderních kanceláří

Kromě toho nabízí lokalita také obchody, posilovnu, bazén, kavárny atd. Factory Office Centre byla kompletně nově postavena a dokončena v roce 2007. Tento projekt nabízí moderní kancelářský prostor třídy A podle očekávaných mezinárodních standardů, včetně moderních technologií, rozlehlých otevřených podlaží a podzemního parkování.

Kanceláře blízko Smíchovského nádraží

Jednou z hlavních výhod tohoto projektu je těsná blízkost ke stanici metra, vlaku a autobusové zastávky Smíchovské nádraží, která zaručuje vynikající přístup městskou hromadnou dopravou. Navíc je budova také velmi dobře přístupná autem, nachází se totiž 5 minut od Jižní spojky, která pojí toto místo se všemi částmi Prahy a navazuje na dálniční sítě. Na závěr, velmi populární lokalita Anděl je umístěna pouze jednu stanici metra.

Zpět na výsledky vyhledávání

Factory Office Center

Budova je obsazena

Nádražní 32, Praha 5 (Mapa) Není k dispozici
Atraktivní část Prahy 5 – Smíchov Výborná dostupnost dálnice D1 a D5, v těsné blízkosti Smíchovského nádraží Energetická náročnost A
Minimální velikost kanceláří / 500 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.