Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Pronajměte si kanceláře vedle Vodafone či Bayer

City West je jednou z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších kancelářských lokalit v Praze. Renomované nadnárodní společnosti, jmenovitě například Siemens, Bayer či Vodafone, již přestěhovaly svá sídla do projektu City West.

Metro Stodůlky kousek od City West

Firmy oceňují nejen jeho umístění v blízkosti stanice metra Stodůlky (trasa B) a ruzyňského letiště, ale i moderní vzhled budov, které jsou obklopeny parky a travnatými plochami.

Najíte se v restauraci nebo bistru

Dostupnost služeb, jako jsou restaurace, bistra, obchody a podobně, je samozřejmostí. Všechny tyto faktory společně zaručují zaměstnancům příjemné pracovní prostředí.

Kanceláře i rezidenční byty a nekonečná zeleň

City West v sobě snoubí jedinečné pracovní prostředí, nakupování, odpočinek a bydlení. Po dokončení celého projektu City West se zde bude nacházet 100 000 m2 nově postavených kancelářských ploch, stejně tak jako přibližně 300 rezidenčních bytů spolu s maloobchodními prostory a jinými službami, které se povětšinou nacházejí v přízemí každé z budov. Komplex se převážně nachází v pěší zóně a je ze všech stran obklopen zelení.

Jak se dostanete do City West? Bez problémů

Díky umístění projektu v blízkosti dálnice D5, pražského okruhu a letiště, které je vzdáleno jen deset minut jízdy, se jedná o lokalitu se skvělou automobilovou dostupností. Stanice metra Stodůlky zajišťuje komplexu výbornou dostupnost do centra města.

Jeremiášova , Praha 5 (Mapa) Není k dispozici
Moderní kanceláře přímo na stanici metra Stodůlky (trasa B) Zeleň a parky sloužící odpočinku Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 200 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.