Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Za názvem Anděl 16 se skrývá moderní sedmipodlažní kancelářská budova třídy A, postavená v roce 2005, jejímž dominujícím stavebním materiálem je sklo. Anděl 16 nabízí celkem 6.600 m2 prvotřídních kanceláří, které jsou plně klimatizovány a vybaveny moderními technologiemi. Mezi vybavení prostor patří mimo jiné zdvojené podlahy, zabudované osvětlení, nebo vnitřní zatmívací rolety, které propouštějí dostatek denního světla. Příjemné pracovní prostředí zajišťuje moderní vzduchotechnika s kontrolou vlhkosti.

Reprezentativní vstup do budovy

V přízemí se nachází vstupní recepce zajišťující reprezentativní přijímání návštěv a ve spojení s 24 hodinovým CCTV monitoringem udržuje vysoký bezpečnostní standard pro všechny nájemníky. Vstup do budovy je možný pouze přes recepci, nebo s použitím bezpečnostní karty. 

Lokalita

Hlavním pozitivem této budovy je lokace objektu v oblíbené městské části Praha 5, v srdci Anděla, který je velmi dobře přístupný jak autem, tak i MHD. Stanice metra Anděl (linka B) a několik tramvajových a autobusových zastávek nalezneme v docházkové vzdálenosti. Nedaleko budovy je také vlakové nádraží Praha- Smíchov. Na Andělu je velké obchodní centrum s množstvím služeb a supermarketem. Velkým plusem je také spousta velmi kvalitních restaurací jak řetězcového typu, tak i typických menších restaurací a kaváren.

Klicperova 3208/12, Praha 5 (Mapa) Není k dispozici
Budova je v populární obchodní lokalitě Anděl nedaleko stanice metra Množství služeb v lokalitě Energetická náročnost A
Minimální velikost kanceláří / 334 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.