Westfield Chodov

Roztylská 2321, Praha MAPA 95 786 m2 210 obchodů

Charakteristika

Největší nákupní centrum v ČR

Vynikající dopravní dostupnost

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Datart
C&A
Calvin Klein
Camaieu
Desigual
H&M
Michael Kors
New Yorker
Orsay
Reserved
Adidas
Albert

Pronájem obchodních prostor na Praze 4 – Chodov

Obchodní centrum Westfield Chodov je situováno v pražské čtvrti Chodov na Praze 4. Centrum se nachází mezi ulicemi U Kunratického lesa, Roztylská a dálnicí D1 na Brno. Komplex je výborně dostupný jak automobilem, tak MHD. Centrum je přímo napojeno na stanici metra linky C Chodov a v bezprostřední blízkosti se nachází zastávky několika autobusových linek. Řidičům je k dispozici velkokapacitní podzemní a nadzemní parkoviště. Kromě strategické polohy je výhodou centra široký a atraktivní mix nájemců.

Více než 300 obchodů pod jednou střechou

V roce 2017 došlo k rozšíření centra, a plochou 102 266 m2 s více než 300 obchodními jednotkami se Westfield Chodov řadí mezi největší a nejvýznamnější nákupní centra v České republice. Součástí komplexu je The Designer Gallery nabízející prémiové značky pro náročnější klienty, jedinečný koncept občerstvení Grand Kitchen, největší a nejmodernější kino Cinema City a široká nabídka obchodů a dalších doprovodných služeb.

Návštěvníci ve Westfield Chodov najdou oblíbené módní značky Zara, Marks & Spencer, C&A, luxusní značky COS, Michael Kors a Weekend Max Mara a celou řadu dalších. Segment krásy a zdraví zastupují Estée Lauder, Kiehl´s, Jo Malone nebo drogerie Rossmann, DM drogerie markt a lékárna Benu. Dalšími vyhledávanými prodejnami jsou Albert hypermarket, Nespresso Boutique, knihkupectví Luxor, elektro potřeby Datart, hračkářství Bambule nebo sportovní oblečení a vybavená Sportisimo, Hervis a značkové prodejny Adidas, Nike nebo Rip Curl.

Obchodů je ale daleko více a jejich nabídka je stejně pestrá jako nabídka služeb. Ty zahrnují pobočky operátorů, bank a cestovních kanceláří, dále směnárnu, čistírnu oděv, barber shop nebo chovatelské potřeby. Součástí je také multikino Cinema City, saunový svět Saunia, fitness centrum Form Factory a dětská zóna.

Máte zájem o pronájem obchodu, ale Westfield Chodov není to pravé místo? Podívejte se na naši další nabídku komerčních prostor v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre