ViVo! Hostivař Praha

Švehlova 1391, Praha MAPA 24 400 m2 60 obchodů

Charakteristika

Ideální pro každodenní nákupy

Součástí kino, fitness a sauna

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Premiere Cinemas
dm drogerie
Datart
Takko
Saunia
Form Factory
Knihy Dobrovský
Albert

Pronájem obchodu v Hostivaři

Obchodní a zábavní centrum Vivo! Hostivař se nachází na Praze 10 v ulici Švehlova. Komplex nabízí přes 22 tisíc metrů čtverečních maloobchodní plochy a návštěvníci zde najdou 60 obchodů a služeb. Centrum je dobře dostupné MHD, v bezprostřední blízkosti se nachází zastávky autobusu a tramvaje, a automobilem. Návštěvníkům je k dispozici kryté i nekryté parkoviště. Vivo! Hostivař nedávno prošlo rekonstrukcí a modernizací interiérů.

Ideální pro nákupy i zábavu

Vivo! Hostivař je skvělé pro každodenní nákupy i víkendovou zábavu. Mezi nájemníky patří Albert Hypermarket, Knihy Dobrovský, papírnictví McPec, elektro Datart, hračkářství Pompo, chovatelské potřeby Pet Center a řada dalších. Centrum je oblíbené pro možnosti relaxace a zábavy. Svou pobočku zde mají saunový svět Saunia a fitness centrum Form Factory. Dále je velkým lákadlem kino Premiere Cinemas a pro nejmenší návštěvníky dětská herna Kulíškov.

Hledáte pronájem komerčních prostor v Praze 10, ale Vivo! Hostivař nevyhovuje vašim požadavkům? Podívejte se na další nabídky v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre