Varyáda Karlovy Vary

Kapitána Jaroše 375, Karlovy Vary MAPA 17 800 m2 65 obchodů

Charakteristika

Největší obchodní centrum v regionu

Bezkonkureční mix nájemců a moderních značek

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

dm drogerie
Datart
Blažek
Kara
Lindex
Marks&Spencer
New Yorker
Orsay
CCC
Deichmann
Alpine Pro
Albert

Obchodní prostory k pronájmu v Karlových Varech

Nákupní centrum Varyáda je umístěno na třídě Kapitána Jaroše v karlovarské části Dvory. Centrum je snadno dostupné jak automobilovou, tak veřejnou dopravou. V bezprostřední blízkosti se nacházejí zastávky MHD a meziměstské dopravy. Pro návštěvníky mířící do centra autem je připraveno velkokapacitní parkoviště s 1200 místy, které je zdarma. Vzhledem ke své strategické poloze je Varyáda tou správnou volbou pro pronájem komerčních prostor. Varyáda je oblíbeným místem pro pravidelné nákupy místních, tak i destinací pro turisty.

Velké množství obchodů a služeb

Varyáda je největší obchodní centrum v Karlovarském kraji. Návštěvníci zde najdou světové módní značky, prodejny s kosmetikou, šperky, elektronikou, hypermarket a celou řadu kvalitních doprovodných služeb. Mezi nájemce patří například Albert, H&M, CCC, A3 sport, Orsay, Datart, Marks & Spencer nebo Hervis. Ze služeb mohou zákazníci využít směnárnu, Fotolab, lékárnu, květinářství nebo optiku.

Máte zájem o pronájem obchodu, ale obchodní centrum Varyáda nevyhovuje vašim požadavkům? Podívejte se na naši širokou nabídku nemovitostí.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre