Quadrio Praha

Národní třída , Praha MAPA 7 957 m2 55 obchodů

Charakteristika

V centru města

Obchodní a kancelářské prostory

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

dm drogerie
Euronics
Promod
Neoluxor
CCC
Billa

Pronájem obchodních prostor na Praze 1

Obchodní centrum Quadrio těží ze skvělé polohy v centru Prahy. Objekt se nachází přímo nad stanicí metra linky B Národní třída a na rohu ulic Spálená a Purkyňova. Před budovou je také zastávka několika páteřních tramvajových linek. Kromě obchodních prostor nabízí Quadrio více než 16 tisíc m2 moderních kancelářských prostor.

Atraktivní nabídka obchodů, služeb a restaurací

Návštěvníci v Quadriu najdou supermarkety Billa a Delmart, knihkupectví Luxor, chovatelské potřeby Pet Center, hračkářství Sparkys nebo módní a obuvní značky Promod, Kara, CCC a Calzedonia. Segment zdraví a krása zastupují lékárna Benu, česká kosmetická značka Dermacol, DM drogerie markt nebo parfumerie Sephora. Quadrio je vyhledávané i pro svou širokou nabídku restaurací a kaváren. Součástí centra je oblíbený koncept středomořské kuchyně Vapiano, indická restaurace Bombay Express, veganské bistro Loving Hut, kavárny Kofi Kofi a Starbucks a celá řada dalších.

Hledáte pronájem obchodu v centru Prahy, ale nákupní centrum Quadrio není to pravé? Podívejte se na další nabídky v Praze.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre