Pařížská Praha

Pařížská , Praha MAPA 15 000 m2 50 obchodů

Charakteristika

Prestižní ulice

Koncentrace nejluxusnějších butiků

Hlavní nájemci

Dior
COS
Furla
Gucci
Halada
Jimmy Choo
Louis Vuitton
Philipp Plein
Prada
Burberry
Moncler
Nespresso

Nejluxusnější bulvár v Praze

Ikonická Pařížská ulice je výkladní skříní nejprestižnějších světových módních značek. Ulice, která prochází Židovským městem a spojuje Staroměstské náměstí s Čechovým mostem, byla vybudována po vzoru slavného francouzského bulváru Champs-Élysées. Nikde v Praze nenajdete takovou koncentraci luxusu jako tady. Stylové oblečení, exkluzivní šperky, hodinky a přepychová obuv a módní doplňky denně lákají 20 až 30 tisíc lidí.

Pronajměte si prostor vedle jedné z ikonických značek

Svůj obchod mají na Pařížské módní domy Dior, Dolce & Gabbana, Gucci, Hermés, Jimmy Choo či Salvatore Ferragamo. Ze šperkařských značek a hodinářství zde návštěvníci najdou značky Rolex, Tiffany & Co., Cartier, Roberto Coin a Bvlgari. Vyhledávané jsou také butiky Louis Vuitton a Prada. Přestože by se mohlo zdát, že je skladba nájemců ustálená, není tomu tak. O Pařížskou je obrovský zájem a každý rok na ni přicházejí nové značky, které si chtějí pronajmout obchod v této lukrativní čtvrti.

Máte zájem o pronájem obchodu, ale Pařížská ulice vás nezaujala? Maloobchodní trh v Praze známe do detailu a rádi vám pomůžeme najít vhodný prostor v jiné lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre