Olympia Mladá Boleslav

Jičínská 1350/III, Mladá Boleslav MAPA 25 496 m2 60 obchodů

Charakteristika

Strategická poloha

Pestrý mix obchodů

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Manufaktura
dm drogerie
New Yorker
Orsay
CCC
Humanic
Hypernova

Pronájem obchodních prostor v Mladé Boleslavi

Obchodní centrum Mladá Boleslav těží ze své strategické polohy u dálnice mezi Prahou a Libercem u sjezdu směrem na Jičín. Díky jeho snadné dostupnosti jej navštěvují nejen obyvatelé Mladé Boleslavi, ale také zákazníci ze vzdálenějšího okolí. Návštěvníky do nákupního centra táhne zejména pestrý mix obchodů, který zahrnuje modernizovaný hypermarket Albert, prodejny s módou, šperky, kosmetikou nebo se sportovním vybavením a nabídka kvalitních doprovodných služeb.

Téměř 60 obchodních jednotek

V současné době najdou návštěvníci v Olympii hypermarket Albert, elektro Datart, Sportisimo, knihkupectví Kanzelsberger, módní obchody Orsay, Reserved, New Yorker, dále dm drogerie markt a lékárnu Dr. Max. Zákazníci mohou dále navštívit foodcourt a využít širokou paletu služeb zahrnující optiku, směnárnu, květinářství, pobočky operátorů – O2, Vodafone, T-Mobile a řadu dalších.

Máte zájem o pronájem obchodu v Mladé Boleslavi, ale toto nákupní centrum vás nezaujalo? Podívejte se na naši další nabídku komerčních prostor k pronájmu v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre