Olomouc City

Pražská 255, Olomouc MAPA 30 500 m2 75 obchodů

Charakteristika

Velká nabídka zábavy

Ideální pro rodinné nákupy

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

CineStar
dm drogerie
Euronics
Globus

Obchodní prostory k pronájmu v Olomouci

Nákupní centrum Olomouc City se nachází na severozápadě města Olomouc, mezi městskými částmi Řepčín a Neředín. Centrum je skvěle dostupné jak automobilovou dopravou, tak městskou. Parkoviště má kapacitu až 1600 míst. Olomouc City je ideální místo pro rodiny s dětmi. Kromě nakupování je zde nabídka celé řady zábavných atrakcí a možností pro strávení volného času.

Obchody a zábava pod jednou střechou

Olomouc City nabízí mnoho možností k trávení volného času. Součástí centra je multikino CineStar, dětská zóna Amazonie, která se rozprostírá na více než 5 tisíc m2 a moderní jump arena Jump Family. Samozřejmostí je ale i celá řada oblíbených obchodů a kvalitních služeb. Z módních značek zde návštěvníci najdou Gate, Kik nebo New Yorker, segment zdraví a krásy reprezentují parfumerie Marionnaud nebo optika Grand Optical, dále se zde nachází elektro Datart, knihkupectví Knihy Dobrovský a řada dalších vyhledávaných obchodů.

Máte zájem o pronájem obchodu v Olomouci, ale toto nákupní centrum nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na naši další nabídku obchodů k pronájmu v Olomouci.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre