OC Dragoun Cheb

Dragounská 6, Cheb MAPA 15 516 m2 35 obchodů

Charakteristika

Největší nákupní centrum v Chebu

Široká nabídka služeb

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

CCC
Hervis
Albert

Obchodní prostory k pronájmu v Chebu

Obchodní centrum Dragoun je umístěno na ulici Dragounská v blízkosti hlavní průjezdové komunikace městem – ulice Vrbenského. Pro návštěvníky centra je připraveno parkování v nadzemním a podzemním parkovišti a je zde vyhrazeno téměř 1000 parkovacích míst. Centrum je také skvěle dostupné veřejnou dopravou. V blízkosti centra se nachází zastávky dvou linek autobusů a současně je situováno nedaleko železniční stanice a autobusového nádraží.

Široká nabídka obchodů a služeb

Na ploše 22 tisíc m2 je pro návštěvníky připravena celá řada obchodů, služeb, restaurací a možností pro zábavu. Nechybí zde hypermarket Albert, hobby market Obi, módní značky Pepco, Kik, CCC, sportovní potřeby a oblečení Hervis, papírnictví Koh-i-Noor Hardtmuth, optika Fokus a dm drogerie markt. Sortiment služeb je také široký. Součástí centra je pošta, čistírna, květinářství, směnárna nebo kadeřnictví.

Máte zájem o pronájem komerčních prostor, ale OC Dragoun Cheb nevyhovuje vašim požadavkům? Podívejte se na naši další nabídku volných prostor v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre