OC Rokycanská

Rokycanská 1385, Plzeň MAPA 35 295 m2 65 obchodů

Charakteristika

Atraktivní prostor

Pohodlné parkování

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

dm drogerie
C&A
H&M
New Yorker
KFC
McDonald's
CCC
Tesco

Obchodní prostory k pronájmu v Plzni

Obchodní centrum Plzeň leží na západě města na ulici Rokycanská. Předností centra je pohodlné parkování, venkovní parkoviště nabízí 530 míst a kryté parkoviště 580 míst. Nákupní centrum nabízí atraktivní mix nájemců, který zahrnuje sortiment s módou, věcmi pro domácnost, zdraví a krásu nebo sportovní potřeby. Samozřejmostí je kvalitní nabídka doprovodných služeb.

Pestrá nabídka obchodů a služeb

V Obchodním centru Plzeň najdou návštěvníci vše, co potřebují pro každodenní nákupy. Mezi nájemce patří hypermarket Tesco, prodejny s elektrem Datart nebo Electro World, lékárna Dr. Max, DM drogerie markt nebo parfumerie Marionnaud, knihkupectví Knihy Dobrovský a hračkářství Dráčik. Vedle těchto obchodů zde zákazníci najdou řadu prodejen s módou, např. C&A, New Yorker, Reserved, Orsay a H&M, dále prodejny s obuví a doplňky CCC a Deichmann a sportovní potřeby a oblečení najdou ve Sportsdirectu.

Máte zájem o pronájem obchodu v Plzni, ale Obchodní centrum Plzeň nevyhovuje vašim požadavkům? V metropoli západních Čech nabízíme několik dalších center s volnými prostory k pronájmu.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre