Obchodní centrum Haná Olomouc

Kafkova 8, Olomouc MAPA 13 099 m2 60 obchodů

Charakteristika

Dobrá dopravní dostupnost

Pestrý mix obchodů

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Tesco

Pronájem obchodních prostor v Olomouci

Obchodní centrum Haná je situováno na jihozápadě města, nedaleko dopravního uzlu spojující Olomouc s Brnem a Ostravou. V bezprostřední blízkosti centra je také olomoucký Aquapark, prodejna s nábytkem Kika nebo hobby market Obi. Výhodou komplexu je jeho dobrá dopravní dostupnost. Řidičům je k dispozici parkoviště a pohodlně se do centra dostanou i návštěvníci využívající autobusovou dopravu.

Místo pro každodenní nákupy

V obchodním centru Haná najdou návštěvníci supermarket Tesco, obchody s módou a obuví Pepco, Levi´s, Orsay nebo CCC, drogerii Teta, lékárnu Benu, parfumerii Marionnaud, klenoty Aurum, domácí potřeby Orion nebo prodejny se sportovními potřebami a oblečením Sportisimo a Sam 73. Pro ty nejmenší návštěvníky je připraven dětský koutek a hračkářství Sparkys. Vedle těchto obchodů zde návštěvníci najdou celou řadu dalších služeb: květinářství, kadeřnictví, chovatelské potřeby nebo pobočky operátorů.

Nezaujalo vás Obchodní centrum Haná Olomouc? Podívejte se na naši další nabídku komerčních prostor k pronájmu v Olomouci.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre