Nový Smíchov Praha

Plzeňská 8, Praha MAPA 55 150 m2 170 obchodů

Charakteristika

Součástí multikino

Výborná dopravní dostupnost

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Datart
H&M
Intersport
Tesco

Obchodní prostory k pronájmu na Smíchově

Nový Smíchov je pětihvězdičkové nákupní centrum situováno na Praze 5 nedaleko křižovatky Anděl. Velkou výhodou objektu je jeho skvělá dopravní dostupnost. Řidičům je k dispozici velkokapacitní podzemní parkoviště a v blízkosti se nachází zastávky MHD – metro a několik autobusových a tramvajových linek. Díky své strategické poloze a pestrému mixu nájemců je Nový Smíchov cílem jak Pražanů, tak obyvatel okolních obcí a turistů.

170 obchodů, služeb a míst pro trávení volného času

Návštěvníky do centra lákají zejména atraktivní módní značky - z konfekce například Mango, Zara, Marks & Spencer nebo Orsay a z luxusnějších značek Tommy Hilfiger, Marciano Guess, Pietro Filipi a Hugo Boss. Vedle pestré nabídky obchodů s módou jsou vyhledávané také parfumerie Sephora, šperky Pandora a Swarovski, elektro Datart, chovatelské potřeby Pet Center, hračkářství Sparkys a knihkupectví Luxor. Široká je i nabídka služeb zahrnující barber shop, pobočku České spořitelny, čistírnu oděvů, balicí službu či krejčovství. Nový Smíchov je ideálním místem i pro trávení volného času. Návštěvníci zde najdou oblíbené fitness centrum Form Factory a moderní multikino Cinema City.

Máte zájem o pronájem obchodu na Praze 5, ale Nový Smíchov není to pravé? V této lokalitě nabízíme několik dalších nemovitostí s volnými prostory k pronájmu.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre