Nákupní centrum Královo Pole Brno

Cimburkova 593, Brno MAPA 26 000 m2 80 obchodů

Charakteristika

Největší nákupní centrum na severu Brna

Široká nabídka služeb

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Okay
Orsay
Reserved
Takko
Baťa
Sportisimo
Tesco

Pronájem obchodních prostor Brno-Královo Pole

Nákupní centrum Královo Pole je situováno v Cimburkově ulici na východě katastrálního území Ponava, v městské části Brno-Královo Pole. Centrum se skládá z podzemní garáže s 862 parkovacími místy a dvoupodlažní obchodní galerie s více než 90 obchody a 11 restauracemi. Komplex je dobře dostupný také městskou hromadnou dopravou. Před centrem jsou autobusové zastávky linek 67 a 81.

Široká nabídka obchodů a služeb

Na jednom místě návštěvníci najdou více než 90 obchodů, restaurací a služeb. Nechybí zde hypermarket Tesco, módní značky Orsay, Reserved nebo Meatfly, prodejny s obuví Deichmann, CCC a Baťa, sportovní potřeby Sportisimo, hračkářství Bambule, Jysk, Luxor, papírnictví McPen nebo Okay elektrospotřebiče. Sortiment služeb je také pestrý. Vyhledávané jsou pobočky operátorů, lékárna, směnárna nebo kadeřnictví. Rodinám s dětmi je k dispozici mini golf nebo dětský koutek.

Máte zájem o pronájem komerčních prostor v Brně, ale NC Královo Pole nevyhovuje vašim požadavkům? Podívejte se na naši další nabídku volných prostor v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre