Metropole Zličín Praha

Řevnická 1, Praha MAPA 76 051 m2 0 obchodů

Charakteristika

Oblíbené obchodní centrum

Součástí multikino

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Hypernova

Pronajměte si obchodní prostory na Praze 5

Nákupní centrum Metropole Zličín bylo otevřeno již v roce 2002 a od té doby si jej oblíbili jak obyvatelé okolních pražských obvodů, tak návštěvníci ze širšího okolí. Centrum se nachází na Praze 5 v městské čtvrti Zličín a je skvěle dostupné metrem, autobusy i autem. Pro řidiče je připraveno velkokapacitní venkovní parkoviště. Důležitou součástí objektu jsou hypermarket Albert a multikino Cinema City s 10 sály.

Obchody, služby, zábava

Metropole Zličín nabízí návštěvníkům rozličný sortiment od módy přes knihy a elektroniku, až po restaurace a kavárny. Mezi nájemce patří módní značky Lindex, Mohito nebo Orsay, sportovní móda a vybavení Decathlon a Sportisimo, prodejny s obuví Ecco, Baťa, Humanic, hračkářství Pompo, DM drogerie markt, knihkupectví Knihy Dobrovský nebo Electro World. Vedle těchto obchodů najdou zákazníci v centru řadu kvalitních služeb. Auto myčka, pobočky bank, květinářství nebo směnárna je jen zlomek služeb v nabídce. Metropole je také ideálním místem pro trávení volného času. Součástí centra je nejen kino, ale také fitness centrum a bowling.

Máte zájem o pronájem obchodu, ale obchodní centrum Metropole Zličín vás nezaujalo? Podívejte se na naši nabídku volných prostor v Praze.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre