Galerie Šantovka Olomouc

Polská 1, Olomouc MAPA 48 697 m2 200 obchodů

Charakteristika

V centru města Olomouc

Největší centrum v regionu

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Premiere Cinemas
Datart
Blažek
Pietro Filipi
A3 Sport
Hypernova

Pronájem obchodních prostor v centru Olomouce

Galerie Šantovka vyrostla v blízkosti historického centra města a je tak skvěle dostupná pro pěší a městskou hromadnou dopravou. Návštěvníkům, kteří do centra míří autem, je k dispozici velkokapacitní parkoviště dostupné z ulice Velkomoravská či Wittgensteinova. Součástí nákupní galerie jsou i oddychové zóny na břehu Mlýnského potoka. Pokud hledáte prostory pro svůj obchod, Galerie Šantovka je skvělou volbou.

Největší nákupní centrum v Olomouckém kraji

Obchodní centrum Šantovka je se svou plochou 46 tisíc m2 největším centrem v Olomouckém kraji. Zákazníci zde najdou celou řadu obchodů s módními značkami (Reserved, Pietro Filipi nebo Calzedonia), prodejny se sportovními potřebami (Intersport, A3 sport), Albert Hypermarket, restaurace a kavárny a mnoho příležitostí pro zábavu – multikino Premiere Cinemas, kasino, bowling a mnoho dětských atrakcí. Součástí je také pestrá nabídka služeb zahrnující poštu, banky, cestovní kanceláře, kadeřnictví či ruční mytí aut.

Máte zájem o pronájem obchodu v Olomouci, ale Galerie Šantovka nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na naši další nabídku v Olomouci.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre